Toredat valentinipäeva/sõbrapäeva/teisipäeva lõppu. Täna võis terve koolimaja peal näha noormehi ja tütarlapsi romantiliselt riietatuna. Kõik kes said oma klassist kasvõi paari sammu kaugusele minna nägi iga nurga taga noori teineteisele silma tegemas ja nurrumas.
Paljud kellel veel valentini ei olnud jooksid meeleheitlikult minipuhveti vahet. Ostes 30 sendi eest armujooke ja neid järjest meelepäraste inimeste jookidesse kallates. Vahvlitel küll erilised võlujõud puudusid, kuid need kadusid ka nagu lumehelbed kuumal kerisel.
Kel silmad peas nägid ka kindlasti itsitavaid noori kirjakasti väikeseid paberilipikuid istutamas. Enamasti sisaldasid need küll vaid tüngasid, kuid oli ka tõelisi armastuse avaldajaid. Päeva lõpus neil küll enam vahet teha ei õnnestunud.
Seda lugu saate lugeda homsest Patricku iseseisvast postitusest.
Les costumes:

Homme teemaks proletariaat niiet, kes ilma põlle ja/või traksideta kooli ilmub on küll
PEAST
PÕRUNUD