Muudetud 16.09.2020 PäevKellaaegRuumLisad, märkused
Boris GordonT ja N8.00-8.40kunstiklassvajalik eelnev kokkulepe
Mare Haaskokkuleppel
Eda Hamburgkokkuleppel
Ilona JuhansonK ja R15.20-16.05keemiaklass (023)vajalik eelnev kokkulepe
Kristi JuuseN8.00-8.40keemiaklass (023)vajalik eelnev kokkulepe
Rahel Kardvajalik eelnev kokkulepe
Viive Karelsonkokkuleppel
Annika KarusR13.30-14.15ruum 302kokkuleppel
Urmas Kokkkokkuleppel
Lea KoppelE15.20-16.40bioloogiaklass
Andrus Konkskokkuleppel
Katrin Kroosmannkokkuleppel
Riina KuuskorK  ja RK 16.05 ja R 15.15ruum 106vajalik eelnev kokkulepe; kokkuleppel ka 15.15 teistel päevadel
Anu-Liis Kõllikokkuleppel
Anne KüüsmaaE15.20-16.05kunstiklasskokkuleppel ka teistel aegadel (K 8.00)
Lauri Leesikokkuleppel
Mare Liinevkokkuleppel
Karin LippusE15.20klass 303vajalik eelnev kokkulepe
Õnne Lüüskokkuleppel
Einar Maaritsvajalik eelnev kokkulepe
Julia MartsinkevitšK15.20-16.05keemiaklass
Merike MeosT15.15-16.00
Eda MetstakK8.00-8.40klass 312vajalik eelnev kokkulepe
Viktoria MiroshnichenkoE ja R8.05-8.40klass 312
Thierry MoureyK15.20vajalik eelnev kokkulepe
Margit Naaberkokkuleppel
Kaire Nootkokkuleppel
Kristina NurmsaarN15.15-16.00klass 307
Anneli OidsaluE7. tund ja 8. tund8.b klass (ruum 218)7. tund ainult 8.b klassile; 8. tund 9.a ja 11.b
Anu OksK8.05-8.40keemiaklass
Marge Oopkaup
Helle PaloveerE14.30-15.30vajalik eelnev kokkulepe
Peter Pedakiga päevdirektori kabinetvajalik eelnev kokkulepe
Margot Petersonkokkuleppel
Helmet Pikkelkokkuleppel
Helina RaalE15.20-16.00220vajalik eelnev kokkulepe
Ruth-Katrin RavellK15.20-16.05kunstiklass
Liis Reierkokkuleppel
Evelin Reinhold
Eleonora Rudakovskaja
Merike Saarteisipäev15.15-16.00303vajalik eelnev kokkulepe
Külli Semjonovneljapäev8.00-8.45kunstiklass
Maris Sinkareede15.20-16.05kunstiklassvajalik eelnev kokkulepe
Helena Stern-Koprakolmapäev15.20-16.05vajalik eelnev kokkulepe
Jaan Sudakneljapäev8.00-8.45muusikaklass (309)vajalik eelnev kokkulepe
Malle Suurkivikokkuleppel
Anastassia Šubina
Peeter Tammeveski
Sirje Tekkoreede15.15-16.00bioloogiaklassvajalik eelnev kokkulepe
Marju Tooming
Marju Tooming
Tatjana Trojanovaneljapäev15.16-16.00ruum 312
Mairo Tänav (Tänak)kokkuleppel
Jaak Valgevälineljapäev, reede15.00-16.00arvutiklasskokkuleppel ka teistel aegadel
Liisi Valgiesmaspäev8.00-8.40auditoorium või koduklassvajalik eelnev kokkulepe
Gerdel-Gris Viilvajalik eelnev kokkulepe
Annika Voltteisipäev15.15-16.05215 (7.a klass)järeltööd kokkuleppel
Sirli Voogkokkuleppel
Marje Välikolmapäev8.00-8.40vajalik eelnev kokkulepe,
Ruth Õismaateisipäev14.15-15.00ruum 306vajalik eelnev kokkulepe