Muudetud 16.09.2020 PäevKellaaegRuumLisad, märkused
Marianna Bühlerkonsultatsioon kokkuleppel
Boris Gordonneljapäev8.00-8.40kokkuleppelõpetajaga vajalik eelnev kokkulepe e-posti teel
Géraldine Julie Casanovakokkuleppel
Mare Haaskokkuleppel
Eda Hamburgkokkuleppel
Sandra Heidovkolmapäev14.30-16.00kokkuleppel
Ilona Juhansonreede14.30-16.30keemiaklassvajalik eelnev kokkulepe
Seoriin Jõgisekokkuleppel
Kristi Juusekokkuleppel
Rahel Kardkokkuleppel
Viive Karelsonkokkuleppel
Annika Karuskolmapäev14.30-15.155.b klass
Urmas Kokkkokkuleppel õpilasega
Lea Koppelkokkuleppel õpilasega
Andrus Konksteisipäev ja reede8.15
Katrin Kroosmannvajadusel ja vajalik eelnev kokkulepe
Riina Kuuskor6.a ja 6.b reede14.20106
12.a ja 12.b kolmapäev15.15106
10.a ja 10.b kolmapäevkohe pärast tunde, kuid mitte hiljem kui 16.05106
Anu-Liis Kõllikokkuleppel
Anne Küüsmaa6.b klass neljapäev14.30-15.15219
11.b klass
esmaspäev
15.20-16.06103
Lauri Leesikokkuleppel
Mare Liinevkokkuleppel
Karin Lippuskokkuleppel
Õnne Lüüskokkuleppel
Einar Maaritskokkuleppel
Julia Martsinkevitšreede15.20-16.05keemiaklass (023)
Merike Meosneljapäev13.30vajadusel abi igapäevaselt tagatud
Eda Metstakkolmapäev8.00-8.402.a klassvajalik eelnev kokkulepe
Viktoria Miroshnichenkoneljapäev8.05-8.35312vajalik eelnev kokkulepe
Thierry Moureyreede15.15-16.00vajalik eelnev kokkulepe
Margit Naaberkokkuleppel
Kaire Nootkokkuleppel
Kristina Nurmsaaresmaspäev12.35-13.201.b klass
Anneli Oidsalukokkuleppel
Anu Oksneljapäev8.05keemiaklass
Marge Oopkaupesmaspäev15.20-16.05keemiaklass
Helle Paloveeresmaspäev15.15-16.00108vajalik eelnev kokkulepe
Peter Pedakkokkuleppel
Margot Petersonkokkuleppel
Helina Raalteisipäev15.15-16.05
Ruth-Katrin Ravellkokkuleppel
Liis Reierkokkuleppel
Evelin Reinholdkokkuleppel
Eleonora Rudakovskajateisipäev15.20-16.20312
Merike Saaresmaspäev ja neljapäev16.00vajalik eelnev kokkulepe
Külli Semjonovreede8.00kunstiklassvõi vajadusel kokkuleppel
Maris Sinkareede8.00vajalik eelnev kokkulepe
Helena Stern-Kopraesmaspäev15.20-16.05vajalik eelnev kokkulepe
Malle Suurkivikokkuleppel
Anastassia Šubinareede8.00-8.30
Peeter Tammeveskikolmapäev15.158.a klassvajalik eelnev kokkulepe
Sirje Tekkokolmapäev16.00vajalik eelnev kokkulepe
Merike Terepson
Marju Toomingkolmapäev15.20suures majasvajalik eelnev kokkulepe
neljapäev15.15väikses majasvajalik eelnev kokkulepe
Tatjana Trojanovakolmapäev15.15-16.30312
Mairo Tänav (Tänak)kokkuleppel
Jaak Valgevälireede15.15-16.15arvutiklass
Liisi Valgikokkuleppel
Gerdel-Gris Viilneljapäev15.15vajalik eelnev kokkulepe
reede8.15vajalik eelnev kokkulepe
Annika Voltkokkuleppel
Sirli Voogkokkuleppel
Marje Välikolmapäev8.00bioloogiaklassVajadusel kell 7.30 kolmapäeviti vajalik eelnev kokkulepe