Malering

Malering on mõeldud noortele uudishimulikele, kes tahavad arendada oma strateegilist mõtlemist ja treenida mälu. Osalemissoovi korral saada palun juhendajale e-kiri.

Malering toimub väikese maja (Hariduse 8) ruumis 113 (II keeleklass) teisipäeviti kolmel eri ajal: 13.30–14.15, 14.20–15.05 ja 15.10–15.55. Kui õpilasele pakutud ajad ei sobi, aga ta sooviks siiski maleringis osaleda, võib võtta juhendajaga e-kirja teel ühendust.

Ringitasu on 25 eurot kuus.

Kontakt: juhendaja Margit Brokko emak.chess@gmail.com

Nupula

Nupula on matemaatikahuvilistele lastele mõeldud huviring, kus omandatakse baasteadmisi reaalalal, arendatakse loogilist ja analüütilist mõtlemist.

Väikeste Nupula (1.–3. klass)
E 8.00 alates 4. oktoobrist. väikese maja auditooriumis ja suure maja arvutiklassis. Täpsem info edastatakse registreerunule e-kirjaga.

NB! Registreerida saab ainult 1. klassi õpilasi, 2. ja 3. klassi huvilised saavad esialgu end ootenimekirja panna​ (tavaliselt tekib aasta jooksul vabu kohti).

Juhendajad on Kristina Nurmsaar, kontakt: kristina.nurmsaar@tpl.edu.ee ja Tauri Einberg, kontakt: tauri.einberg@tpl.edu.ee

Suurte Nupula (4.–7. klass)
N 8.00 (alates 7. oktoobrist) Hariduse 3 maja keemiaklassis (ruum 023)

Juhendaja on Julia Martsinkevitš.

Kontakt: julia.martsinkevits@tpl.edu.ee

Nupula on õpilasele tasuta.

Väitlemine

Väitlusklubisse on oodatud 8.–12. klassi noored, kes otsivad võimalust arendada kriitilist mõtlemist, analüüsivõimet, selget eneseväljendust ja esinemisoskust. Päevakajalised väitlusteemad aitavad püsida tähtsamate uudistega kursis ning sunnivad neid süvitsi analüüsima.

Väitlusklubi koguneb teisipäeviti 16.45 ruumis 104 (Hariduse 3).

Väitlusklubi on õpilasele tasuta.

Kontakt: juhendaja Martin Küüsmaa
martinkyysmaa@hotmail.com