Malering

Malering on mõeldud noortele uudishimulikele, kes tahavad arendada oma strateegilist mõtlemist ja treenida mälu.

Malering toimub väikeses majas teisipäeviti (alates 12.septembrist).

13.30 – 14.15 (Hariduse 8, I korrus ruum 111)

14.20 – 15.05 (Hariduse 8, I korrus ruum 111)

Malering maksab 30 eurot kuus ja registreerida palume emak.chess@gmail.com

Kellele välja pakutud teisipäevased ajad ei sobi, palume sellest e-posti teel julgesti teada anda. Leiame lahenduse..

Nupula

Nupula on matemaatikahuvilistele lastele mõeldud huviring, kus omandatakse baasteadmisi reaalalal, arendatakse loogilist ja analüütilist mõtlemist.

Väikeste Nupula (1.–4. klass)

1.-2. klassi rühm K 8.00 alates oktoobrist Hariduse 8 koolimajas

3.-4. klassi rühm N kell 8.00 alates oktoobrist Hariduse 8 koolimajas

NB! Registreerida saab ainult 1. klassi õpilasi, 2., 3. ja 4. klassi huvilised saavad esialgu end ootenimekirja panna​ (tavaliselt tekib aasta jooksul vabu kohti).

Info ja registreerimine: juhendaja õp Kaire Noot (kaire.noot@tpl.edu.ee)

Suurte Nupula (5.–7. klass)
T kell 8.00 (alates oktoobrist) Hariduse 3 koolimajas.

Info ja registreerimine: juhendaja õp Julia Martsinkevitš (julia.martsinkevits@tpl.edu.ee)

Nupula on õpilasele tasuta.

Väitlemine

Väitlusklubisse on oodatud 8.–12. klassi noored, kes otsivad võimalust arendada kriitilist mõtlemist, analüüsivõimet, selget eneseväljendust ja esinemisoskust. Päevakajalised väitlusteemad aitavad püsida tähtsamate uudistega kursis ning sunnivad neid süvitsi analüüsima.

Väitlusklubi alustab tööd 3. oktoobrist ning tunnid toimuvad teisipäeviti kell 17.00.

Info: juhendaja õp Martin Küüsmaa (martinkyysmaa@hotmail.com)