Helen Luurmees (10.b), saavutas 26. jaanuaril 2024 toimunud emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus 5. koha ning on kutsutud osalema vabariiklikusse vooru. Heleni juhendaja on õpetaja Anneli Oidaslu.

7.-12. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor toimus 31. jaanuaril 2024 ning seal esines edukalt Daniel Rebrov (9.b), kes on kutsutud matemaatikaolümpiaadi lõppvooru, mis toimub 23.–24. märtsil 2024 Tartus. Danielit juhendab õpetaja Julia Martsinkevitš.

4.-6. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor toimus 21. veebruaril 2024 ning seal esines edukalt Tobias Ekke Matsalu (5.a), kes saavutas 8.-9. koha ning keda juhendab õpetaja Viive Karelson.

Häid tulemusi saavutasid Daniel Rebrov (9.b) ja Julius Sepp (9.a) 7. veebruaril 2024 toimunud keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus ning nad on kutsutud osalema vabariiklikusse vooru. Õpilasi juhendab õpetaja Marge Oopkaup.

Daniel Rebrov (9.b), saavutas 9. veebruaril 2024 toimunud füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus 10. koha ning on kutsutud osalema vabariiklikusse vooru. Danielit juhendab õpetaja Kristi Juuse.

Kirke Teder (10.b), saavutas 10. veebruaril 2024 toimunud muusikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus 8. koha. Kirke juhendaja on õpetaja Margot Peterson.

Angelina Kasepalu (9.a), saavutas 10. veebruaril 2024 toimunud kunstiõpetuse piirkonnavoorus I koha ning on kutsutud osalema vabariiklikusse vooru. Angelina juhendaja on Einar Maarits ja Ruth-Katrin Ravell.

13. veebruaril 2024 toimunud geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutasid häid tulemusi Ellen Ingrid Aadamsoo (9.a), Daniel Rebrov (9.b), Julius Sepp (9.a) ja Mette Maria Vahimets (8.b). Õpilased on kutsutud võistlema vabariiklikku vooru.  Geograafe juhendab õpetaja Lea Koppel.

15. veebruaril 2024 toimunud põhikooli ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus esines edukalt  Jana Pyuretskaja (6.a), keda juhendab õpetaja Merike Meos.

Häid tulemusi saavutasid Livia Pikamäe (11.b), Roland Suurmaa (10.b), Miriam Trummal (12.b) ja Etheli Võssar (11.a) 16. veebruaril 2024 toimunud gümnaasiumiastme ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus ning nad on kutsutud osalema vabariiklikusse vooru.  Rolandi juhendaja on õpetaja Helina Raal, teisi ajaloolasi juhendab õpetaja Karin Lippus.

Prantsuse keele olümpiaadilt toodi koju palju häid kohti. Olümpiaad toimus 22. veebruaril 2024 ning tulemused on järgmised.

Põhikooli A-keele kategooria

2. koht Oskar Kraavi (9.a)

5. koht Teele Toompark (9.a)

6. koht Albert Lukas (9.b)

7. koht Mette Maria Vahimets (8.b)

18. märtsil 2024 toimuvasse vabariiklikusse vooru pääsevad edasi veel Kristjan Nappus (9.a), Linda Irene Jusson (9.b) ja Robin Kotov (8.b).

Õpilasi juhendasid Géraldine Casanova, Sandra Heidov, Thierry Mourey ja Evelin Reinhold.

Gümnaasiumi A-keele kategooria

4. koht Henri Oberle (11.b)

5. koht Sonja Viktoria Ustav (10.a)

7. koht Karola Mitt (12.b)

8. koht Anni Sooman (10.a)

9. koht Livia Pikamäe (11.b)

10. koht Adrian Georg Zurbuchen (10.b)

Vabariiklikku vooru pääsesid veel Rasmus Länts (10.a) ja Villem Vahtrik (10.b).

Õpilasi juhendasid Géraldine Casanova, Rahel Kard, Andrus Konks ja Thierry Mourey.

Gümnaasiumi C-keele kategooria (10. klassis prantsuse keele õpinguid alustanud õpilased)

6. koht Darja Vorobjova (12.a)

7. koht Adrian Abner (12.b)

9. koht Anna-Liisa Ohaka (11.a)

10. koht Thor Härm (11.a)

Edasi pääses ka Angela Tikerpe (11.b).

Õpilasi juhendasid Rahel Kard ja Thierry Mourey.

Palju õnne kõigile tublidele võistlejatele ning suur, suur aitäh õpetajatele!

Edukat mõttelendu järgmistel ainevõistlustel!