Tasuta koolilõuna

Kooli sööklas pakutakse igal koolipäeval tasuta lõunat kõigile õpilastele. Toiduvalik on tervislik ja vaheldusrikas.

Kooli toitlustaja on AS Tuleleek (söökla juhataja Merike Neigo, teeninduspl@tuleleek.ee).

Mõnusaid maitseelamusi koolisööklas!

Koolieine ja lisatoidupakk

Koolieine ehk nn pikapäevatoit on õpilastele tasuta nagu koolilõunagi, kuid seda saab üksnes ettetellimisel.

Ette tellitud koolieinet saab süüa kell 13.00–15.00 suure maja sööklas. Koolieine tellimiseks esitab vanem avalduse aadressile teeninduspl@tuleleek.ee hiljemalt reedel kell 12.00 (avalduse võib esitada vabas vormis ja pikemaks ajaks).

Õpilastele on võimalik tellida ka lisatoidupakk. See võib olla abiks näiteks neile, kes lähevad peale kooli huviringi.

Lisatoidupakk (hind 2,20 €)
kolmikvõileib singi ja juustuga
mahlajook
õun

Lisatoidupakk (hind 2,70 €)
vrapp kanaga
mahlajook
õun

Järgmise nädala toidupakkide tellimus peab olema esitatud hiljemalt reedel kell 12.00 aadressil teeninduspl@tuleleek.ee.

AS Tuleleek
EE192200221024028355 Swedbank
viitenumber 16000010

Maksmisel tuleb kindlasti märkida viitenumber! Selgituses peaks olema lapse nimi, klass, toidupakkide arv ja paki saamise kuupäev või kuupäevad. Kui on teada kindlad päevad, võib tellimuse esitada ka kuu lõikes või mitme kuu eest.

Lapse haigestumisest või puudumisest teatage palun hiljemalt sama päeva hommikul aadressile teeninduspl@tuleleek.ee.

Tellitud paki saab kätte suure maja kohvikus kell 13.00–15.00.

Kooli kohvik

Peale sööklas pakutava tasuta koolilõuna ja pärastlõunase koolieine on võimalik osta meelepärast toitu ja jooki ka kooli kohvikus.

Kohviku menüü selgub kohapeal.

Väikese maja kohvik on avatud E–R 9.30–14.00.
Suure maja kohvik on avatud E–R 9.30–16.00.