Ülevaate gümnaasiumi kevadballist annab Kaspar Made (XIb).

Foto: Stina Virgo (XIa)

Sel aastal toimus teine kevadball peale koroonast tingitud pikka vahet. Kui eelmine aasta oli balli teemaks pannkoogijahuveski, siis sel aastal oli selleks võlumets. Saal ja koolimaja olid ehitud lehtede ning muude metsa meenutavate kaunistustega. Aula lakke olid riputatud teemale vastavad tumesinistes toonides kangad.

Nagu ikka, kogunesid esimesena saali kümnendikud ja üheteistkümnendikud. Jõudnud saali ja vahetanud sõpradega mõned sõnad, tulid saali abituriendid. Lavale astusid õhtujuhid Stefan ja Miriam XIb klassist, et tutvustada peoõhtu kava. Seejärel palus Miriam silmad sulgeda, kuulata võlumetsa kirjeldust ning lasta end sellest kaasa kanda. Pärast õige meeleolu loomist algas pidu. Avavalsi tantsisid abituriendid ning siis järgnesid juba teised. Kõik said tantsupõrandal oma oskusi näidata, kui õnnestus natukenegi ruumi leida. Tantsuks mängis  MUBA bänd ning üllatusi pakkusid akrobaat ja kõhutantsija.

Umbes balli keskel oli pikem paus, kus kõik osalised said natuke jalgu puhata ning suupistetega keha kinnitada. Pärast pausi tutvustas ja õpetas meie oma Kristiina Siig kolm tantsu: Mulberry Garden, Chapelloise ja Cercle Circassien.

Foto: Stina Virgo (XIa)

Balli lõpus kuulutati välja selle aasta kuningas ja kuninganna. Sel hetkel, kui õhtujuhid teatasid, et tiitli võitjateks on Noora Kangro (XIIa) ja Richard Heering (XIIa), oli õhk täis elevust ja emotsioone, mis jäid pulbitsema ka pärast peo lõppu.

Kindlasti meeldis kõigile ball sama palju kui mulle ning jääme oma lennuga lootma, et praegused kümnendikud korraldavad meile järgmisel aastal sama hea balli, kui korraldas meie lend selle aasta abiturientidele.