Mark Šamarin – õpilasesinduse president

Õpilasesinduse president
XII A klass
oe@tpl.edu.ee

Tallinna Prantsuse Lütseumi õpilasesindus on seltskond aktiivseid lütseumlasi, kelle eesmärk on kaasata õpilasi rohkem kooliasjadesse, et õpilaste hääl oleks kuuldav. Lütseumi õpilasesindus toimib loomulikult demokraatlikel alustel – õpilased valivad nii presidendi, liikmed kui oma ülesanded organisatsioonis.

Õpilasesinduse liikmeks saavad astuda 8.-12. klassi õpilased. Kui sa oled aktiivne ning pealehakkaja, siis ootame sind liituma! See on võimalus viia ellu oma ideid, õppida tundma koolikaaslasi ning arendada koostöö- ja juhtimisvõimet.

Meie missiooniks on muuta kool õpilastele meeldivamaks ning hubasemaks paigaks, et kõik hommikuti naerulsui kooliuksest sisse astuda saaksid.

Ürituste ja tegemistega proovime rasketesse koolipäevadesse tuua juurde rõõmu, maandada pingeid ning hoida koolivaimu nii noortes kui vanemates lütseumlastes.

Kui viga näed laita, tahad midagi kooli heaks ära teha või tunned, et üritusi võiks olla rohkem, siis anna sellest meile teada aadressil oe@tpl.edu.ee või ühine meiega – ehk tule ja aita!

Teie õpilasesindus
Probi estote per totam vitam!

Õpilasesinduse koosseis 2020/2021. õppeaastal

VIII A klassKätleen PõlluKatarina Aas