Angelika Portsmuth – hoolekogu esimees

Angelika Portsmuth

Hoolekogu esimees, lapsevanem
hoolekogu@tpl.edu.ee
angelika.portsmuth@gmail.com
Telefon: 50 82 083

Hoolekogu liikmed 2020/2021. õppeaastal

Alar Nigullapsevanem
Angelika Portsmuthlapsevanem
Liina Saarlapsevanem
Olga Simsonlapsevanem
Marlen Mertens õpilaste esindaja
Rahel Kard õpetajate esindaja
Kristina Nurmsaar õpetajate esindaja
Eva-Maria Kangrovilistlaste esindaja
Pille Oravlinna esindaja

Klasside kontaktisikud ja esindajad lastevanemate üldkoosolekul

KlassKlassi esindajaKontaktandmed
I AMirell Kraanmirellkraan@gmail.com
 Siim Susisiimi.susi@gmail.com
 Merle Maigremerle.maigre@icloud.com
I BSigne Tasanesignetasane33@gmail.com
 Liis Bakhoffliis.bakhoff@neste.com
II AJanne German-Lamplamp.janne@gmail.com
 Angelika Portsmuthangelika.portsmuth@gmail.com
II BBritta Sollbritta.vahur@gmail.com
 Alar Nigulalar.nigul@gmail.com
III AKätlin Simbergkatlinsimberg@hotmail.com
 Erkki Torierkki.tori@mail.ee
III BEva-Maria Artuseva.artus@gmail.com
 Piia Kadastikpiia@kadastik.com
 Ronald Kaskronald@outline.ee
IV APriit Kadastikpriit@kadastik.com
Kaie Riin Toomingkaie@pressmaster.ee
IV BOlga Simsonoljasimson@gmail.com
Anti Tammissaaranti.tammissaar@gmail.com
V AKatri Sosikatri.sosi@gmail.com
 Tanel Paidetanel.paide@gmail.com
V BEva Laantee Reintammereintamm@hot.ee
Reine Vaherreinele@gmail.com
VI ALiina Saar (Vahtras)liina.vahtras@gmail.com
Merle Maigremerle.maigre@icloud.com
VI BKonstantin Rebrovkonstantin.rebrov@gmail.com
Julia Kuznetskijul@tlu.ee
VII AOlavi Leppolavi.lepp@gmail.com
Alvar Tõrukealvar.toruke@ee.dsv.com
VII BKarin Zurbuchenkarin.zurbuchen@gmail.com
 Signe Laursigne@lastecatering.ee
VIII ADiana Kollin-Poomdiana.kollinpoom@gmail.com
 Margot Toomparkmargot.toompark@gmail.com
VIII BUrmas Ustavurmas.ustav@lextal.ee
 Tuuli Keerbergtuuli.keerberg@gmail.com
Kristiina Heinmets-Aigrokrisaigro@gmail.com
IX AUrmet Jänesurmet@rainbow.ee
 Merle Maigremerle.maigre@icloud.com
IX BKristiina Tukkkristiinafy@gmail.com
 Marko Raidm.raid@ts.ee
X ASiiri Tammsiiri@harviker.ee
Eva-Maria Kangroemkangro@gmail.com
X BHelen Tällihelen.talli@innomedica.ee
 Priit Pirnpriit@sks.ee
XI AAleksandra Murrealeksandra.murre@ekm.ee
Viktoria Gurjevviktoriagurjev@gmail.com
Jana Praksjanapraks@hot.ee
XI BAnneli Prodelanneli@topmarine.ee
XII AJulia Kuznetskijul@tlu.ee
XII BSvea Schiffsvea@rkontor.ee
Andres Pürgandres.pyrg@gmail.com

MTÜ Tallinna Prantsuse Lütseumi Sihtkapital

MTÜ Tallinna Prantsuse Lütseumi Sihtkapital on isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärk on prantsuse kultuuri tutvustamine, stipendiumide ja toetuste andmine õpilastele ja õpetajatele ning kooli tegevuse toetamine. Sihtkapitali liikmeskonda kuuluvad lütseumi lapsevanemate, vilistlaste ja töötajate esindajad ning selle vara põhineb vabatahtlikel annetustel. Sihtkapitali tööd korraldavad juhatuse liikmed Marika Rauam ja Ruth Õismaa.

Sihtkapitali arveldusarve number (SEB): EE181010022022518001

Kontakt: marika.rauam@tpl.edu.ee, 646 11 97