Angelika Portsmuth – hoolekogu esimees

Angelika Portsmuth

Hoolekogu esimees, lapsevanem
hoolekogu@tpl.edu.ee
angelika.portsmuth@gmail.com
Telefon: 50 82 083

Hoolekogu liikmed 2021/2022. õppeaastal

Alar Nigullapsevanem
Angelika Portsmuthlapsevanem
Liina Saarlapsevanem
Olga Simsonlapsevanem
Gertrud Lukas õpilaste esindaja
Rahel Kard õpetajate esindaja
Kristina Nurmsaar õpetajate esindaja
Eva-Maria Kangrovilistlaste esindaja
Pille Oravlinna esindaja

Klasside kontaktisikud ja esindajad lastevanemate üldkoosolekul

KlassKlassi esindajaKontaktandmed
I A Jonatan Heinapheinap@gmail.com
Arpo Kullerkupparpo.kullerkupp@gmail.com
I B Kadri Lainaskadri.lainas@gmail.com
Mikk Ollemikk.olle@gmail.com
II AMirell Kraanmirellkraan@gmail.com
 Siim Susisiimi.susi@gmail.com
 Merle Maigremerle.maigre@icloud.com
II BSigne Tasanesignetasane33@gmail.com
 Liis Bakhoffliismumm@hotmail.com
III AJanne German-Lamplamp.janne@gmail.com
 Angelika Portsmuthangelika.portsmuth@gmail.com
III BBritta Sollbritta.vahur@gmail.com
 Alar Nigulalar.nigul@gmail.com
IV AKätlin Simbergkatlinsimberg@hotmail.com
IV BEva-Maria Artuseva.artus@gmail.com
 Piia Kadastikpiia@kadastik.com
V APriit Kadastikpriit@kadastik.com
Kaie Riin Toomingkaie@pressmaster.ee
V BOlga Simsonoljasimson@gmail.com
Anti Tammissaaranti.tammissaar@gmail.com
VI AKatri Sosikatri.sosi@gmail.com
 Tanel Paidetanel.paide@gmail.com
VI BEva Laantee Reintammereintamm@hot.ee
Reine Vaherreinele@gmail.com
VII ALiina Vahtrasliina.vahtras@gmail.com
Merle Maigremerle.maigre@icloud.com
VII BKonstantin Rebrovkonstantin.rebrov@gmail.com
Julia Kuznetskijul@tlu.ee
VIII AOlavi Leppolavi.lepp@gmail.com
Alvar Tõrukealvar.toruke@ee.dsv.com
VIII BKarin Zurbuchenkarin.zurbuchen@gmail.com
 Signe Laursigne@lastecatering.ee
IX ADiana Kollin-Poomdiana.kollinpoom@gmail.com
 Margot Toomparkmargot.toompark@gmail.com
Tanel Paidetanelpaide@gmail.com
IX BUrmas Ustavurmas.ustav@lextal.ee
 Tuuli Keerbergtuuli.keerberg@gmail.com
Kristiina Heinmets-Aigrokrisaigro@gmail.com
Angelika Portsmuthangelika.portsmuth@gmail.com
X AUrmet Jänesurmet@rainbow.ee
 Baiba Sarkanebaiba.sarkane@gmail.com
X BKristiina Tukkkristiinafy@gmail.com
 Marko Raidraid.marko@gmail.com
XI ASiiri Tammsiiri@harviker.ee
Eva-Maria Kangroemkangro@gmail.com
XI BHelen Tällihelen.talli@innomedica.ee
 Priit Pirnpriit@sks.ee
XII AAleksandra Murrealeksandra.murre@ekm.ee
Viktoria Gurjevviktoriagurjev@gmail.com
Jana Praksjanapraks@hot.ee
XII BAnneli Prodelanneli@topmarine.ee

MTÜ Tallinna Prantsuse Lütseumi Sihtkapital

MTÜ Tallinna Prantsuse Lütseumi Sihtkapital on isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärk on prantsuse kultuuri tutvustamine, stipendiumide ja toetuste andmine õpilastele ja õpetajatele ning kooli tegevuse toetamine. Sihtkapitali liikmeskonda kuuluvad lütseumi lapsevanemate, vilistlaste ja töötajate esindajad ning selle vara põhineb vabatahtlikel annetustel. Sihtkapitali tööd korraldavad juhatuse liikmed Marika Rauam ja Ruth Õismaa.

Sihtkapitali arveldusarve number (SEB): EE181010022022518001

Kontakt: marika.rauam@tpl.edu.ee, 646 11 97