Marianna Bühler

prantsuse keele õpetaja
marianna.buhler@tpl.edu.ee

Boris Gordon

füüsikaõpetaja
boris.gordon@tpl.edu.ee

Hedvig Haarde

tantsuõpetaja
hedvig.haarde@tpl.edu.ee

Mare Haas

prantsuse keele õpetaja
mare.haas@tpl.edu.ee

Eda Hamburg

klassiõpetaja
II B klassi juhataja
eda.hamburg@tpl.edu.ee

Ilona Juhanson

keemiaõpetaja
loodusõpetuse õpetaja
ilona.juhanson@tpl.edu.ee

Kristi Juuse

füüsikaõpetaja
kristi.juuse@tpl.edu.ee

Rahel Kard

prantsuse keele õpetaja
XII A klassi juhataja
rahel.kard@tpl.edu.ee

Viive Karelson

klassiõpetaja
II A klassi juhataja
viive.karelson@tpl.edu.ee

Annika Karus

klassiõpetaja
IV B klassi juhataja
annika.karus@tpl.edu.ee

Kaie Klettenberg

eesti keele ja kirjanduse õpetaja (LHP)
kaie.klettenberg@tpl.edu.ee

Urmas Kokk

kehalise kasvatuse õpetaja
urmas.kokk@tpl.edu.ee

Andrus Konks

prantsuse keele õpetaja
andrus.konks@tpl.edu.ee

Lea Koppel

geograafiaõpetaja
lea.koppel@tpl.edu.ee

Katrin Kroosmann

kehalise kasvatuse õpetaja
katrin.kroosmann@tpl.edu.ee

Riina Kuuskor

inglise keele õpetaja
prantsuse keele õpetaja
riina.kuuskor@tpl.edu.ee

Anu-Liis Kõlli

algklasside vanemõpetaja
prantsuse keele õpetaja
vene keele õpetaja
anu-liis.kolli@tpl.edu.ee

Anne Küüsmaa

õppealajuhataja
matemaatikaõpetaja
tel 646 36 26
anne.kuusmaa@tpl.edu.ee

Lauri Leesi

prantsuse keele õpetaja
lauri.leesi@tpl.edu.ee

Mare Liinev

kehalise kasvatuse õpetaja
mare.liinev@tpl.edu.ee

Karin Lippus

ajalooõpetaja
karin.lippus@tpl.edu.ee

Õnne Lüüs

muusikaõpetaja
koorijuht
onne.luus@tpl.edu.ee

Einar Maarits

tööõpetuse õpetaja
majordoomus
einar.maarits@tpl.edu.ee

Julia Martsinkevitš

matemaatikaõpetaja
XI B klassi juhataja
julia.martsinkevits@tpl.edu.ee

Merike Meos

klassiõpetaja
III A klassi juhataja
merike.meos@tpl.edu.ee

Eda Metstak

klassiõpetaja
I A klassi juhataja
eda.metstak@tpl.edu.ee

Viktoria Miroshnichenko

vene keele õpetaja
viktoria.miroshnichenko@tpl.edu.ee

Thierry Mourey

prantsuse keele õpetaja
thierry.mourey@tpl.edu.ee

Martina Mäekalle

huvijuht
inimeseõpetuse õpetaja
VI B klassi juhataja
martina.maekalle@tpl.edu.ee

Margit Naaber

klassiõpetaja
III B klassi juhataja
margit.naaber@tpl.edu.ee

Kaire Noot

klassiõpetaja
I B klassi juhataja
kaire.noot@tpl.edu.ee

Kristina Nurmsaar

klassiõpetaja
V B klassi juhataja
kristina.nurmsaar@tpl.edu.ee

Anneli Oidsalu

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
VIII B klassi juhataja
uurimistööde koordinaator
anneli.oidsalu@tpl.edu.ee

Anu Oks

matemaatikaõpetaja
IX B klassi juhataja
anu.oks@tpl.edu.ee

Marge Oopkaup

keemiaõpetaja
marge.oopkaup@tpl.edu.ee

Helle Paloveer

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
helle.paloveer@tpl.edu.ee

Peter Pedak

direktor
ühiskonnaõpetuse õpetaja
tel 646 18 16, 566 566 38
peter.pedak@tpl.edu.ee

Margot Peterson

muusikaõpetaja
koorijuht
margot.peterson@tpl.edu.ee

Helina Raal

ajalooõpetaja
VII B klassi juhataja
helina.raal@tpl.edu.ee

Liis Reier

kaasava hariduse koordinaator
ajalooõpetaja, ühiskonnaõpetuse õpetaja, inimeseõpetuse õpetaja ja kunstiõpetaja
XI A klassi juhataja
liis.reier@tpl.edu.ee

Evelin Reinhold

prantsuse keele õpetaja
evelin.reinhold@tpl.edu.ee

Eleonora Rudakovskaja-Borissova

vene keele õpetaja
eleonora.rudakovskaja@tpl.edu.ee

Merike Saar

inglise keele õpetaja
haridustehnoloog
merike.saar@tpl.edu.ee

Külli Semjonov

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
X B klassi juhataja
kulli.semjonov@tpl.edu.ee

Kristiina Siig

tantsuõpetaja
ansambli Leesikad juht
kristiina.siig@tpl.edu.ee

Maris Sinka

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
X A klassi juhataja
maris.sinka@tpl.edu.ee

Helena Stern-Kopra

inglise keele õpetaja
helena.sternkopra@tpl.edu.ee

Peeter Tammeveski

inglise keele õpetaja
peeter.tammeveski@tpl.edu.ee

Sirje Tekko

bioloogiaõpetaja
geograafiaõpetaja
XII B klassi juhataja
sirje.tekko@tpl.edu.ee

Marju Tooming

inglise keele õpetaja
kunstiõpetaja
VIII A klassi juhataja
marju.tooming@tpl.edu.ee

Tatjana Trojanova

vene keele õpetaja
VI A klassi juhataja
tatjana.trojanova@tpl.edu.ee

Mairo Tänav (Tänak)

kehalise kasvatuse õpetaja
mairo.tanav@tpl.edu.ee

Jaak Valgeväli

infojuht
informaatikaõpetaja
jaak.valgevali@tpl.edu.ee

Liisi Valgi

klassiõpetaja
IV A klassi juhataja
liisi.valgi@tpl.edu.ee

Gerdel-Gris Viil

inglise keele õpetaja
gerdel-gris.viil@tpl.edu.ee

Annika Volt

matemaatikaõpetaja
VII A klassi juhataja
annika.volt@tpl.edu.ee

Sirli Voog

prantsuse keele õpetaja
sirli.voog@tpl.edu.ee

Karel Vähi

tantsuõpetaja
karel.vahi@tpl.edu.ee

Marje Väli

bioloogiaõpetaja
loodusõpetuse õpetaja
inimeseõpetuse õpetaja
IX A klassi juhataja
marje.vali@tpl.edu.ee

Seoriin Jõgise

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
seoriin.jogise@tpl.edu.ee

Ruth-Katrin Ravell

kunstiõpetaja
tööõpetuse õpetaja
ruth-katrin.ravell@tpl.edu.ee

Anastassia Šubina

vene keele õpetaja
anastassia.subina@tpl.edu.ee