Registreerimine

Hea 9. klassi õpilane, kui sind huvitab prantsuse keel ja kultuur, pikaajalised traditsioonid koolielus, sõbralikud ja rõõmsameelsed kaaslased ning toredad õpetajad, siis on Tallinna Prantsuse Lütseum just see kool kus oma haridusteed jätkata.

10. klassi konkursile saab registreerida siin.

Konkursile registreerimine kestab 14. aprillini 2024.

Konkurss

Konkurss toimub 20.–23. aprillini 2024 Hariduse 3 koolimajas. Täpne kellaaeg ja korralduslik info saadetakse pärast registreerimist e-kirjaga.

20. aprillil on kavas etteütlus ja ümberjutustus eesti keeles, reaalainete test, inglise keele kirjalik harjutus ja vestlus ning üldteadmist test. Esimese vooru edukalt läbinud kutsutakse 21. või 23. aprilliks vestlusele meeldiva komisjoniga kultuurielamuste, koolivaliku, tulevikuplaanide ja väärtushinnangute teemal.

Vastuvõtmine

Nimekiri tekib konkursi tulemuste põhjal. Iga konkursiosa (etteütlus, ümberjutustus, reaalained, inglise keel, üldteadmised) eest võib saada kuni 10 punkti ja vestluse eest kuni 50 punkti.

Kool annab tulemused teada e-posti teel 24. aprillil 2024. Kui oled arvatud õpilaskandidaatide nimekirja, esita hiljemalt 26. aprillil 2024 kooli vastuvõtmise avaldus.

Nimekiri võib muutuda kuni 1. septembrini 2024. Kui otsustad õpilaskohast loobuda, anna sellest e-posti teel koolile kohe teada. Kool pakub sel juhul kohta nimekirjas järgmisele kandidaadile.

Tallinna Prantsuse Lütseumi vastuvõtu tingimused ja kord. (PDF)