Tallinna Prantsuse Lütseumi disainikonkursi žürii otsustas hinnata esitatud kavandeid kahes kategoorias:

1. Juubeliaasta meened

2. Igapäevased tarbeesemed

Esimeses kategoorias läks peapreemia jagamisele tööde vahel, mis kandsid märgusõnu „Väärikalt edasi“ ja „ Helkur“. Otsustati teostada rinnamärgid ja juubelilogoga helkurid.

„Väärikalt edasi“ autor on Tanel Leiner, „Helkuri“ autor Diana Memberg (XI b).

Teises kategoorias tuli võitjaks töö märgusõnaga „Jooned“, millest teostamiseks valiti päevikukaas ja vihikupaber. Žüriil oleks hea meel, kui autor jätkaks tööd õpilaspileti kavandiga. Võistlustöö „Jooned“ autorid on Laura Tammik (I b) ja Margus Tammik.

Eripreemia vääriliseks tunnistati tööd märgusõnaga „I-dee“  (kaardipakk, autor Kaie Klettenberg) ja „Konnasööja“ (puff ehk kaelasall, autor Liisa Laanjärv (II b) isaga).

Žürii tänab kõiki osalejaid tubli töö eest, preemiad jagatakse 1. oktoobril 2016 Nordea Kontserdimajas.

Žüriisse kuulusid

Lauri Leesi (direktsiooni esindaja)

Marika Rauam (direktsiooni esindaja)

Marju Tooming (õpetajaskonna esindaja)