Meie noored matemaatikud ja nutisportlased on saanud hakkama suurepäraste saavutustega.

Nutispordi II etapi tulemused.

Enne teist etappi liitus lütseumi tiimiga 1.b klassi õpilane Oliver Toomingas, kes teisel etapil tõi võistkonnale kõige rohkem punkte. Kusjuures oma vanuseklassis oli Oliver vabariigis lausa kolmas. Teisel etapil tuli lütseumi võistkond kolmandaks (kokku võistles 28 meeskonda). Punkte aitasid koguda veel Kaisa Raid 7.b, Kaarel Fridolin 10.b, Anni Jakobson 7.b, Mattias Grutop 7.b, Stella Reinumägi 10.b, Katariina Nelli Tiisler 7.b, Markus Ojangu 7.b ning James Daniel Rock 9.a. Kahe etapi kokkuvõttes oleme momendil kolmandal kohal! Veel on katmata 4.-5. klass. Kutsume ülesse 4.-5. klasside õpilasi usinalt treenima ja võistkonnaga liituma!

Pranglimise võistlused.
Äsja lõppes pranglimise I etapp. Meie parimad: Indrek Hänni 3.a ja Kaspar Alvin 3.b; oskajad Karl Gnadeberg 6.b, Stella Reinumägi 10.b, Ramona Mägi 12.a, Anni Jakobson 7.b, Mirjam Ojamaa 10.b ja Kaisa Raid 7.b, Aleks Martin Rebane 12.a, Kaarel Fridolin 10.b, Rene Rennebaum 12.a, James Daniel Rock 9.a ja Mattias Grutop 7.b! Ka sellel alal sooviks aktiivsemat osavõttu 1.-6. klassini ehk sirgujate ja oskajate võistlusklassides!

Palju õnne kõigile tublidele nutisportlastele ning aitäh õpetajatele!