Väitlemine

Liisa Laanjärv (9.b) ja Albert Lukas (8.b) saavutasid esikoha 27. jaanuaril 2023 Tallinna Inglise Kolledžis toimunud põhikoolide ja gümnaasiumide üle-eestilisel väitlusturniiril Tallinn English College Semi-Open ligikaudu 40 osaleja seas.

Palju õnne!

Täname Martin Küüsmaad õpilaste juhendamise eest!

Prantsuse keel

23. jaanuaril 2023 toimunud prantsuse keele piirkondlikul olümpiaadil pääsesid vabariiklikku vooru järgmised lütseumlased:

Gümnaasiumi A-keel – Liisa-Maria Jürilo (12.a), Elisabeth Mitt (11.a) ja Helen Tammer (12.a);

Gümnaasiumi B-keel – Adrian Abner (11.b) ja Jurgita Latvelite (12.a);

Põhikooli A-keel – Albert Lukas (8.b), Daniel Rebrov (8.b), Kristjan Nappus (8.a), Anni Sooman (9.a), Marie Raudam (9.b), Julius Sepp (8.a), Margaret Pärli (9.b), Valeria Zaporožtseva (8.a), Teele Toompark (8.a) ja Maria Kruglov (9.a).

Palju õnne!

Aitäh õpetajad: Géraldine Julie Casanova, Sandra Heidov, Rahel Kard, Andrus Konks, Thierry Frédéric Mourey ja Evelin Reinhold.

Nutisportlaste saavutused

Neljandal etapil saavutasid lütseumlased vabariigis 29 maksikarikale konkureeriva kooli hulgas tubli II koha! Punkte tõid võistkonnale: Julius Sepp (8.a), Sten Markus Laur (7.a), Liilia Tõnisson (külalisena), Ellen Ingrid Aadamsoo (8.a), Teele Toompark (8.a), Henri Rosin (7.a), Oskar Kraavi (8.a), Johannes Teder (8.a), Eleonora Laidvee (8.a), Nicole Marie Tüvi (7.a).

Nüüd on jäänud veel finaal. Palju õnne ja jätkuvat nutikust finaaliks!

Aitäh õpetaja Anu Oks kogu ürituse kureerimise eest!

Geograafia

Geograafiaolümpiaadi koolivoorus edukalt osalenud lütseumlasi ootab ees piirkonnavoor, mis toimub juba 14. veebruaril.

7. klass: Robin Kotov (7.b), Nora Veebel (7.a), Mette Maria Vahimets (7.b) ja

Devin Sander Nast (7.a).

8. klass: Kristjan Nappus (8.a), Ellen Ingrid Aadamsoo (8.a), Anton Kuznetski (8.b), Julius Sepp (8.a) ja Albert Lukas (8.b).

9. klass: Villem Vahtrik (9.b), Liisa Laanjärv (9.b) ja Jonatan Suik (9.b).

Gümnaasium: Oliver Jalakas (12.a) ja Lars Sebastian Antoniak (11.a).

Palju õnne ja soovime edu järgnevateks geograafiaalasteks katsumusteks!

Õpilasi juhendasid õpetaja Lea Koppel ja Sirje Tekko.

Ühiskonnaõpetus

20. jaanuaril toimunud ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus pälvis Lagle Kaubi II koha ning on kutsutud osalema ühiskonnaõpetuse olümpiaadi lõppvooru, mis toimub 3. märtsil 2023 Tartus.

Juhendaja Peter Pedak.

Ühiskonnaõpetuse meeskondlikul võistlusel osales edukalt 9.b klassi võistkond koosseisus: Jonatan Suik, Hugo Põder, Jan Marius Laur ja Adrian Georg Zurbuchen.

Juhendaja Helina Raal.

Usundiõpetus

Gabriela Turkin (12.a) ja Katariina Nelli Tiisler (11.b) saavutasid väljapaistava tulemuse 1. veebruaril toimunud usundiõpetuse olümpiaadi eelvoorus ja nad on kutsutud olümpiaadi lõppvooru, mis toimub 17. ja 18. märtsil 2023 Tartus.

Väga head tulemused saavutasid veel: Liis Hartšenko (9.b), Silvia Rita Mällo (10.b), Mette Marta Pesti (10.b) ja Irene Meristo (11.b).

Tublid osalejad olid ka Nora Kangro (12.a), Hendrik Katmuk (12.a), Herbert Gustav Haarde (12.b), Kadri Liis Lubja (11.b), Adrian Abner (11.b).

Matemaatika

Daniel Rebrov (8.b) saavutas 8. klasside arvestuses 7.–8. koha matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus, mis toimus 1. veebruaril Tallinna Tehnikaülikoolis.

Juhendaja Julia Martsinkevitš.

Emakeel

31. jaanuaril toimunud emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus esinesid eriti hästi Mette Maria Vahimets (7.b) ja Marta Kipper (10.b), kes on kutsutud osalema lõppvooru, mis toimub 10. ja 11. märtsil.

Juhendajad Anneli Oidsalu ja Külli Semjonov.

Palju õnne kõigile!

Pildil: Neljandal Nutisportlaste etapil võidutsenud 8.a klassi esindus