Kergejõustik
24. mai 2023
Suurepärased tulemused Tallinna kesklinna linnaosa koolide kergejõustiku- ja pendelteatejooksude võistlustelt, mis toimusid 19. mail.
I koht – 3. klassid 10 x 60 m pendelteatejooks
Võistkonda kuulusid Loreta Keerberg, Ange Beni Kouadio, Lleyton Levin, Mirabell Dea Loit ja Hendrik Rankla 3.a klassist ning Helena Kask, Leon Kubo, Mariel Kuusik, Emilia Mattisen, Mikkel Ojaviir ja Sofia Voites 3.b klassist.
I koht – 5. klassid 10 x 60 m pendelteatejooks
Võistkonda kuulusid Ivan Agnevštšikov, Sarah Geara, Johanna Kangro, Rasmus Kristian Rammul ja Uku Paul Ranne 5.a klassist ning Sofia Eivin, Kertu Herman, Gabriella Scarlett Ramsden, Oliver Toomingas ja Stefan Võsu 5.b klassist.
Individuaalalad
600 m jooks: Rasmus Kristian Rammul – I koht.
60 m jooks: Mariel Kuusik – I koht, Leon Kubo – I koht, Ange Beni Koadio – II koht, Johanna Kangro – II koht, Stefan Võsu – II koht.
Kaugushüpe: Mariel Kuusik – I koht, Leon Kubo ja Ange Beni Koadio I–II koht, Johanna Kangro – II koht, Stefan Võsu – II koht ja Ulla Tauraite (4.a) – III koht.
Õpilasi juhendasid Katrin Kroosmann, Mare Liinev, Urmas Kokk ja Mairo Tänav (Tänak).
Palju õnne!
Piltidel võidukad võistkonnad.
Tallinna aasta õpilane Helen Luurmees
09.06.20244. juunil 2024 toimus Kaja kultuurikeskuses Tallinna abilinnapea Aleksei Jašini ...
Stipendium õpetajatele
09.06.2024Konkurss õpetaja stipendiumile loominguliseks tegevuseks Tallinna Prantsuse Lütseumi andekate õpilastega ...
Kooliaasta lõpuaktused
20.05.2024Kooliaasta lõpuaktused toimuvad kolmapäeval, 12. juunil vabas õhus lütseumi spordihoone ...
Baltimaade prantsuse keele olümpiaad
12.04.20246. aprillil saavutas 10. a klassi õpilane Sonja Viktoria Ustav ...
Õpilaste teadustööde riikliku konkursi laureaadid on selgunud
10.04.20242024. aasta õpilaste teadustööde riikliku konkursi laureaatide hulgas on ka ...
Vabariiklikud olümpiaadid
02.04.202418. märtsil toimus prantsuse keele olümpiaadi vabariiklik voor, kus osalesid ...
Eelkool aprillis
02.04.2024laupäev, 6. aprill kell 10.00 – 12.00 laupäev, 13. aprill ...
Ainevõistluste teated
07.03.2024Helen Luurmees (10.b), saavutas 26. jaanuaril 2024 toimunud emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus 5. ...
10. klassi sisseastumine
29.02.2024Registreerimine Hea 9. klassi õpilane, kui sind huvitab prantsuse keel ...
Eelkooli tunnid märtsis
28.02.2024laupäev, 2. märts kell 10.00 – 12.00 laupäev, 9. märts ...
Eelkooli registreerimine
25.02.20242024/2025. õppeaastaks saab lapse eelkooli registreerida siin. Eelkool aitab lapsel ...
Prantsuse keele B2-taseme eksami (DELF) ettevalmistusring
02.02.2024Prantsuse keele B2-taseme eksami (DELF) ettevalmistusring alustab tööd II poolaastal. B2 ...
Eelkooli tunnid veebruaris
02.02.2024laupäev, 3. veebruar kell 10.00 – 12.00 teisipäev, 6. veebruar ...
Riigikohtu kaasuskonkurss
23.01.2024Reedel, 12. jaanuaril oli lütseumlastel neljandat aastat järjest põhjust sõita ...
Teade eelkooli soovijatele
08.01.20242024/2025. õppeaastaks avame eelkooli registreerimise alates 25. veebruarist. Varasemaid sooviavaldusi ...
Eelkooli tunnid jaanuaris
05.01.2024laupäev, 6. jaanuar kell 10.00 – 12.00 laupäev, 13. jaanuar ...
Tööpakkumine bioloogiaõpetajale ja matemaatikaõpetajale
05.12.2023Tallinna Prantsuse Lütseum pakub tööd osakoormusega bioloogiaõpetajale (kuni 12 õppetundi ...
Eelkool detsembris
01.12.2023laupäev, 2. detsember kell 10.00 – 12.00 laupäev, 9. detsember ...
Tähelend 2023
30.11.202316. novembril 2023 toimus Tallinna Muusika- ja Balletikoolis andekate noorte ...
Esseekonkurss
30.11.2023Anna-Liisa Ohaka (11.a) osales kodanikuhariduse programmi Minu Riik 2023. aasta ...