Ainevõistluste teated
10. märts 2023
Prantsuse keel
6. märtsil 2023 toimunud prantsuse keele vabariiklikul olümpiaadil olid edukad:
Liisa-Maria Jürilo (12.a), Helen Tammer (12.a), Adrian Abner (11.b), Albert Lukas (8.b), Kristjan Nappus (8.a), Anni Sooman (9.a), Teele Toompark (8.a), Maria Kruglov (9.a) ja Marie Raudam (9.b)
Õpilasi juhendasid Géraldine Julie Casanova, Sandra Heidov, Rahel Kard, Andrus Konks, Thierry Frédéric Mourey ja Evelin Reinhold.
Palju õnne!
Geograafia
14. veebruaril toimunud geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus olid edukad:
Nora Veebel (7.a) ja Jonatan Suik 9.b
Jonatan on kutsutud osalema ka geograafiaolümpiaadi lõppvooru, mis toimub 5.-6. mail.
Õpilasi juhendasid Lea Koppel ja Sirje Tekko.
Palju õnne!
Kunst
18. veebruaril toimunud kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus olid edukad Karola Mitt (11.b) ja Angelina Kasepalu (8.a).
Angelina on kutsutud ka kunstiolümpiaadi lõppvooru, mis toimub 6. mail.
Õpilasi juhendasid Ruth-Katrin Ravell, Einar Maarits ja Liis Reier.
Palju õnne!
Tallinna aasta õpilane Helen Luurmees
09.06.20244. juunil 2024 toimus Kaja kultuurikeskuses Tallinna abilinnapea Aleksei Jašini ...
Stipendium õpetajatele
09.06.2024Konkurss õpetaja stipendiumile loominguliseks tegevuseks Tallinna Prantsuse Lütseumi andekate õpilastega ...
Kooliaasta lõpuaktused
20.05.2024Kooliaasta lõpuaktused toimuvad kolmapäeval, 12. juunil vabas õhus lütseumi spordihoone ...
Baltimaade prantsuse keele olümpiaad
12.04.20246. aprillil saavutas 10. a klassi õpilane Sonja Viktoria Ustav ...
Õpilaste teadustööde riikliku konkursi laureaadid on selgunud
10.04.20242024. aasta õpilaste teadustööde riikliku konkursi laureaatide hulgas on ka ...
Vabariiklikud olümpiaadid
02.04.202418. märtsil toimus prantsuse keele olümpiaadi vabariiklik voor, kus osalesid ...
Eelkool aprillis
02.04.2024laupäev, 6. aprill kell 10.00 – 12.00 laupäev, 13. aprill ...
Ainevõistluste teated
07.03.2024Helen Luurmees (10.b), saavutas 26. jaanuaril 2024 toimunud emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus 5. ...
10. klassi sisseastumine
29.02.2024Registreerimine Hea 9. klassi õpilane, kui sind huvitab prantsuse keel ...
Eelkooli tunnid märtsis
28.02.2024laupäev, 2. märts kell 10.00 – 12.00 laupäev, 9. märts ...
Eelkooli registreerimine
25.02.20242024/2025. õppeaastaks saab lapse eelkooli registreerida siin. Eelkool aitab lapsel ...
Prantsuse keele B2-taseme eksami (DELF) ettevalmistusring
02.02.2024Prantsuse keele B2-taseme eksami (DELF) ettevalmistusring alustab tööd II poolaastal. B2 ...
Eelkooli tunnid veebruaris
02.02.2024laupäev, 3. veebruar kell 10.00 – 12.00 teisipäev, 6. veebruar ...
Riigikohtu kaasuskonkurss
23.01.2024Reedel, 12. jaanuaril oli lütseumlastel neljandat aastat järjest põhjust sõita ...
Teade eelkooli soovijatele
08.01.20242024/2025. õppeaastaks avame eelkooli registreerimise alates 25. veebruarist. Varasemaid sooviavaldusi ...
Eelkooli tunnid jaanuaris
05.01.2024laupäev, 6. jaanuar kell 10.00 – 12.00 laupäev, 13. jaanuar ...
Tööpakkumine bioloogiaõpetajale ja matemaatikaõpetajale
05.12.2023Tallinna Prantsuse Lütseum pakub tööd osakoormusega bioloogiaõpetajale (kuni 12 õppetundi ...
Eelkool detsembris
01.12.2023laupäev, 2. detsember kell 10.00 – 12.00 laupäev, 9. detsember ...
Tähelend 2023
30.11.202316. novembril 2023 toimus Tallinna Muusika- ja Balletikoolis andekate noorte ...
Esseekonkurss
30.11.2023Anna-Liisa Ohaka (11.a) osales kodanikuhariduse programmi Minu Riik 2023. aasta ...