Ainevõistlustest pikalt ja põhjalikult.

„4_5_6_MATASÕBRAD“.

21. veebruaril 2023 toimus Gustav Adolfi Gümnaasiumis matemaatikaülesannete lahendamise võistlus „4_5_6_MATASÕBRAD“. Võistlusel saavad osaleda 4., 5. ja 6. klassi õpilased Tallinna koolidest. Ülesandeid lahendas sel aastal 285 õpilast.

Lütseumlastest matasõprade saavutused.

Armin Aleks Nigul (4.b) jagas auhinnalist 6.–7. kohta 4. klasside arvestuses.

Tublid ülesannete lahendajad olid ka Ats Roos (6.b), Jana Pyuretskaya (5.a), Martin Savtšenko (4.a), Oskar Käsper (5.b) ja Loore Sikk (6.a).

Õpilasi juhendasid Eda Hamburg, Kristiina Heinoja, Merike Meos, Viive Karelson ja Margit Naaber. Võistlusel osalemise korraldamise eest siirad tänusõnad õpetaja Julia Martsinkevitšile!

Inglise keele kõnevõistlus

21. märtsil 2023 toimus Tallinna Reaalkoolis inglise keele kõnevõistluse vabariiklik voor. Nimetatud kõnevõistlus toimus juba 13. korda ning sel aastal osales 48 inglise keele kõnelejat 32 koolist üle vabariigi.

Lütseumlastest esines väga sihikindlalt ja veenvalt Adrian Abner (11.b),kespääses kõnelema kuue parima hulka finaali, ja Nadim Metwalli (11.b), kes pälvis koha poolfinaalis.

Õpilasi juhendas õpetaja Peeter Tammeveski.

Usundiõpetus

17.–18. märtsil 2023 toimunud usundiõpetuse olümpiaadi lõppvoorus esinesid edukalt

Gabriela Turkin (12.a), kes  oliparim esineja kõnevoorus ning saavutas 12. klasside arvestuses 5. koha ja üldarvestuses 7. koha. Katariina Nelli Tiisler (11.b) pälvis11. klasside arvestuses 2. koha ja üldarvestuses 9. koha.

Põhikooli arvestuses saavutas 2. koha Liisa Laanjärv (9.b) ning Liis Hartšenko (9.b) jagas 4.–5. kohta.

Õpilasi juhendasid Liis Reier ja Helina Raal.

Pildid: inglise keele kõnevõistlustelt (https://galerii.real.edu.ee/index.php?/category/512 ) ning Armin Aleks Nigul (4.b) diplomiga.