Vaheajal vedasid üheksanda kuni kaheteistkümnenda klassi poisid vägikaigast e-spordis, täpsemalt mängus ,,Counter-Strike: Global Offensive”. Tegu on maailmas väga laialdaselt tuntud sõjamänguga. Mängus on vastamisi kaks meeskonda: terroristid ja eriüksuslased. Mõlema meeskonna eesmärgiks on vastaste elimineerimine ja pommistsenaariumi täitmine – terroristid peavad õhkima määratud kohas pommi ja eriüksuslased peavad selle ära hoidma. Üks mäng kestab nii kaua kuni üks võistkond on suutnud võita kuusteist raundi.

Meie turniiril mängisid kõigepealt kõigi klasside võistkonnad omavahel ning seejärel toimusid poolfinaalid, kuhu pääsesid IXa, Xb , XIIa ja IXb. Finaal toimus Xb ja IXa vahel. Turniiri võitis IXa võistkond ning kõik võitjavõistkonna liikmed said kingiks 10 euro väärtuses Wolt-i kinkekaarte. Võitjavõistkonna parim mängija oli Georg Filippov, laias plaanis paistis enim silma XIIa klassi Kert Laansalu, kes on ka varem e-spordis võistelnud.

Taolistes internetimängudes on levinud komme vastasmeeskonda verbaalselt kohutada ning selgus, et ka meie poisid pole suu peale kukkunud. Korraldaja hoiatuste abil suudeti aga kõik tulised olukorrad kiirelt maha jahutada ning võistluse lõpuks olid kõik poisid sama head sõbrad edasi. Iga võistkond võis võtta abiks ühe koolivälise võistleja juhul, kui oma klassist jäi võistlejaid puudu. Koolivälisest mängijast ei tohtinud saada aga tiimi tugevaimat liiget. XIb astus sellest tingimusest üle ning nende võistkond sai selle tagajärjel võistluselt disklahvi.

Täname kõiki mängijaid, kes oma klassi au eest välja astusid. Erilised tänud on suunatud streameritele, kommentaatoritele ning mängijatele, kes alustasid mängimist, et oma klassi esindada.

Võitjatiimi lipulaev Georg Filippov