Neljapäeval, 7. oktoobril tegid Tallinna Kesklinna koolid algust koroona tõttu  pikalt pausil olnud  algklasside ja VI – VII klasside spordimängudega. Järve metsas murdmaateatejooksul oli võistlemas olenevalt vanusest 8 – 13 kooli võistkonnad. Lütseumlased olid stardis kõikides vanustes nii tüdrukute kui poistega. Auhinnalistele kohtadele jõudsid neist kolm tüdrukute võistkonda.

I koht – 7. klasside tüdrukud

Võistkonda kuulusid: Ellen Ingrid Aadamsoo, Eleonora Laidvee ja Heleen Taal 7.a klassist ning Anett Puusepp, Pia Lauren Matsalu ja Anita Maria Kivaste 7.b klassist.

II koht – 5. klasside tüdrukud

Võistkonda kuulusid: Charlotte-Sophia Suuroja ja Laura Kovpak 5.a klassist ning Matilda Lepik, Joanna Ojamaa, Ivonne Lee Toiger ja Katarina Maria Karniol 5.b klassist.

III koht – 4. klasside tüdrukud

Võistkonda kuulusid: Riin Alvin, Nora Pank, Saskia Tori ja Sophia Tarassova 4. a klassist ning Kertu Herman, Karoliina Pikaro ja Catharina-Rosita Suuroja 4.b klassist.

Palju õnne!