Neljapäeval, 7. oktoobril tegid Tallinna kesklinna koolid algust koroona tõttu pikalt pausil olnud algklasside ja VI–VII klasside spordimängudega. Järve metsas murdmaateatejooksul olid võistlemas olenevalt vanusest 8–13 kooli võistkonnad. Lütseumlased olid stardis kõikides vanustes nii tüdrukute kui ka poistega. Auhinnalistele kohtadele jõudsid neist kolm tüdrukute võistkonda.

I koht – 7. klasside tüdrukud

Võistkonda kuulusid Ellen Ingrid Aadamsoo, Eleonora Laidvee ja Heleen Taal 7.a klassist ning Anett Puusepp, Pia Lauren Matsalu ja Anita Maria Kivaste 7.b klassist.

II koht – 5. klasside tüdrukud

Võistkonda kuulusid Charlotte-Sophia Suuroja ja Laura Kovpak 5.a klassist ning Matilda Lepik, Joanna Ojamaa, Ivonne Lee Toiger ja Katarina Maria Karniol 5.b klassist.

III koht – 4. klasside tüdrukud

Võistkonda kuulusid Riin Alvin, Nora Pank, Saskia Tori ja Sophia Tarassova 4.a klassist ning Kertu Herman, Karoliina Pikaro ja Catharina-Rosita Suuroja 4.b klassist.

Palju õnne!