Algamas on koolivormi tellimine I klassi astuvatele õpilastele.

I–V klassi õpilased kannavad koolipäeviti koolivormi. Septembris ja mais võib kanda sinise kraega pluusi asemel koolivormi triibulist trikotaažsärki. Aktustel ja teistel kooliga seotud pidulikel üritustel (nt teatri või kontserdi ühiskülastus) kannavad I–V klassi õpilased pidulikku valge kraega koolivormi.

Kindlasti peab Tallinna Prantsuse Lütseumi õpilasel olema:
– koolivormi pluus;
– poistel püksid, tüdrukutel seelik;
– sinine krae;
– valge krae.

Soovitame veel triibulist pluusi ja kampsunit. Põlvpüksid ja sall ning tütarlastel viigipüksid ei ole kohustuslikud.

Koolivormi saate tellida AS Profline kodulehelt.

Koolivormi proovimise ja tellimise periood on 01.06.2021–18.06.2021 E–K kell 12.00–16.00.

Koolivormi esemeid saab näha ja proovida AS Profline kontoris, aadressil Veerenni 29, Tallinn.

Koolivormi tellimise ja proovimise tähtaeg on 21.06.2021.

Koolivormid saab kätte augustikuu viimasel nädalal. Täpse ajavahemiku annab AS Profline teada kooli kodulehe kaudu.

Kättesaamise viis märkige palun tellimislehele.
Võimalused on järgmised:
1. Kohapeal AS Profline müügisalongis. Tellimuse eest tasutakse kohapeal kättesaamisel, sularahas või kaardimaksega.
2. Omniva/SmartPost/DPD pakiautomaati. Tellimuse eest tasutakse ettemaksuarve alusel enne paki väljastamist. Lisandub pakiautomaadi teenustasu.