Eelkooli vastuvõtt 2021/2022. õppeaaastaks algab 25. veebruaril.

Õppetöö eelkoolis algab 01.09.2021.

Eelkooli astuda soovivate laste vanematel (seaduslikel esindajatel) tuleb registreerida oma laps eelkooli nimekirja e-posti aadressil: margit.naaber@tpl.edu.ee (alates 25.02.2021).

Registreerimiseks palume täita eelkooli õpilase ankeet. (PDF)

Meie eesmärk on aidata lapsel kooliga kohaneda, anda õpikogemust, et ta oleks kooliks paremini valmis. Püüame aidata lapsel avastada, et õppimine on tore ja huvitav.

Eelkoolis toimuvad eesti keele, matemaatika ja käelise tegevuse tunnid, millega seome ka loodusõpetuse. Tunnid toimuvad laupäeviti Hariduse 8 koolihoones. Võimalik, et mõned tunnid toimuvad ka nädala keskel õhtupoolikutel (seoses vaheaegadega) – sellest eelnevalt teavitatakse.

Tallinna Prantsuse Lütseumi eelkooli läbimine ei taga sisse saamist lütseumi. Kooliküpsuse hindamine tuleb läbida kõigil I klassi astuda soovijail.