2021/2022. õppeaasta vastuvõtt

Registreerimine

Oodatud on kõik IX klassi õpilased, kes on õppinud inglise ja vene keelt ning kellel IX klassi iga õppeperioodi keskmine hinne on vähemalt 3,8. Prantsuse keele oskus ei ole vajalik ja elukoht ei ole piiratud Tallinnaga.

Täida registreerimisvorm siin , lisa isikut tõendava dokumendi ja hinnetelehe koopia.

Kool saadab registreerimise kohta e-postiga kinnituse kolme tööpäeva jooksul.

Registreerimine algab 15. veebruaril ja lõpeb 16. aprillil 2021.

Konkurss

Konkurss toimub vahemikus 19.–23. aprillini 2021 elektrooniliselt. Täpsed kellaajad ja korralduslik info avaldatakse kooli kodulehel ja saadetakse registreerinutele aprilli alguses e-kirjaga.

Konkursi esimeses osas on etteütlus ja ümberjutustus eesti keeles, reaalainete test, inglise keele kirjalik harjutus ja vestlus, vene keeles lugemine ja vestlus. Prantsuse keele katse on neile, kes on õppinud kogu põhikooli prantsuse keelt A-võõrkeelena. Konkursi teine osa on vestlus meeldiva komisjoniga kultuurielamuste, koolivaliku, tulevikuplaanide ja väärtushinnangute teemal. Loe pikemalt siit. (PDF)

Vastuvõtmine

Nimekiri tekib konkursi tulemuste põhjal. Iga konkursiosa (etteütlus, ümberjutustus, reaalained, inglise keel, vene keel) eest võib saada kuni 10 punkti ja vestluse eest kuni 20 punkti.

Kool annab tulemused teada e-posti teel 26. aprillil 2021. Kui oled arvatud õpilaskandidaatide nimekirja, esita hiljemalt 29. aprillil 2021 kooli vastuvõtmise avaldus.

Nimekiri võib muutuda kuni 1. septembrini 2021. Kui otsustad õpilaskohast loobuda, anna sellest e-posti teel koolile kohe teada. Kool pakub sel juhul kohta nimekirjas järgmisele kandidaadile.