Kolmapäeval, 18.aprillil toimusid Tallinna 21. Koolis Kesklinna koolide algklasside ja 6.-7. klasside spordimängude raames teateujumise võistlused. Noorematel oli võistlusdistantsiks 8 x 25 m teateujumine, kus rajal neli tüdrukut ja neli poissi. Viimases tugevaimas ujumises suutsid põnevas heitluses meie ujujad napilt edasta 21. Kooli võistkonda ja võita I koha. Võistkonda kuulusid: Jako Joosep Viirpuu ja Georg Põld (5. a), Märt Meigo (4. b), Rodion Mets ja Oliver Jüri Ratas (3. a), Elis Leetmaa ja Meri Lill Plagnaud (5. b), Johanna Sepp ja Olga Maria Timofejeva (4. a) ja Marta Lepik (4. b).

6.-7. klassi võistluse distants oli 5 x 50 m, kus esimestena startisid poisid. Ka selles võistluses oli näha, et lütseum on ujumiskallakuga kool 😀 . Poisid võitlesid südilt linna ja ka Eesti paremikuga ning said võistluse lõppedes III koha ning kaela pronkskarva medalid. Tubli saavutus.

Poiste võistkonnas ujusid: Georg Filippov (7. a), Uku Ööbik ja Lars Sebastian Antoniak (6. a), Stefan Kutšerov ja Karl Hendrik Vainjärv (6. b) ja varuvõistlejana Mihkel Toomel (6. a).

6.-7. klassi tüdrukud ujusid samuti hästi, medalist jäi aga veidike puudu – IV koht on aga ka märkimist väärt.

Jaksu spordirahvale koolitöö kõrvalt jätkuvalt oma lemmikalaga tegeleda!

1.-5. klasside protokolli leiad  siit. (PDF)

6.-7. klasside protkolli leiad siit. (PDF)