TPL-i väitlusklubi kohtumised toimuvad sel õppeaastal kolmapäeviti 16.45 X b klassis (ruum 104).

Vahelduva eduga juba eelmise sajandi lõpust tegutsev lütseumi väitlusklubi on suurepärane koht, kus arendada kriitilise mõtlemise, avaliku esinemise ja struktureeritud argumenteerimise oskusi, avardada silmaringi ning leida uusi sõpru. Osalema on oodatud 8.–12. klassi õpilased. Ainus eeldus on eesti keele oskus.

Väitlusklubi juhendab TPL-i XXV lennu vilistlane ja Eesti üks kogenenumaid väitluskohtunikke Martin Küüsmaa.

Enne esimest kohtumist toimub 7. septembril kell 16.15 eelmisel õppeaastal mitmel Eesti väitlusturniiril edukalt osalenud TPL-i väitlejate osavõtul näidisväitlus teemal „Õpilaste samas klassis taseme järgi rühmadesse jagamine on õigustatud“.

Lisainfot leiad koolist ja Facebookist!