Õppeaasta teise ülekoolilise testi teemaks on „Jeesuse elu Maarja kuulutusest Ristija Johannese surmani“.

Õppeaasta teise ülekoolilise testi pühendame suure Naatsaretlasest õpetaja peagi lähenevale sünnipäevale. Testi materjali leiate õpikust USUNDILOOD (õppetunnid 21, 22, 23, 24).

Kodulehelt leiad materjali siit. (PDF)

Jeesuse elu mitmed etapid on lütseumlastele juba tuttavad. Seega õpivad kõik SUURE MAJA õpilased ära neli õppetundi.

Nõuanne: mitte lootma jääda nn VANA RASVA peale. Nõuanne on suunatud neile, kel rasvakihti pole olnudki. Pealegi unustab humanitaariast ja kunstielust kaugel seisev inimene tihti eelnevalt  õpitu.

Teine nõuanne: avage internetis (Google Maps) Iisraeli kaart, suurendage seda nii, et paistaksid veekogud: Galilea meri (järv), Surnumeri ja nende vahel voolav Jordani jõgi. Leidke üles kohanimed: Naatsaret, Jeruusalemm, Petlemm, Hebron ja Gaza sektor, kust kaudu PÜHA PEREKOND põgenes Egiptusse.

Testi sooritame detsembrikuu esimesel dekaadil.