Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi, NUKU ja Eesti Draamateatri koostöös toimunud teatrimälumängu võitis Tallinna Prantsuse Lütseumi võistkond. Selleaastane mälumäng asetas fookusesse A. H. Tammsaare lavaversioonid, aga küsimused puudutasid ka 2019. aasta tähtpäevalisi ning Eesti teatri ajalugu laiemalt. Kolmes voorus osales üle kümne erineva Tallinna kooli, kellest 11. märtsil toimunud finaali pääses 6 kooli, nende hulgas ka lütseum.  Finaalis tuli lisaks mälumänguküsimusele ette valmistada ja esitada stseen A. H. Tammsaare romaanist „Ma armastasin sakslast“.

Tallinna Prantsuse Lütseumile võidu toonud võistkonda kuulusid Kaspar Gräzin (11.a), Maris Priks (12.a), Johanna-Elizabeth Rannik (12.b) ja Carmen Helene Raudmets (12.a). Õpilaste juhendaja oli õpetaja Anneli Oidsalu.

Palju õnne!

Täpsem info siin.