28. novembril toimunud Tallinna kesklinna linnaosa koolide 3.–5. klasside kombineeritud teatevõistlustel saavutas meie kooli 3. klasside võistkond suurepärase I koha ning 4. klass auväärse II koha.

3. klasside võistkonda kuulusid: Jens Kokla, Charlton Leonhard Aigro, Patrick Arengu, Emma Daum, Ita Marii Matsalu, Vanessa Šusta, Iris Mirjam Raussi, Mishel Laius, Sebastian Tälli, Kaspar Alvin, Robin Kotov, Karoliina Kuhi, Maria Vlassenkova.

4. klasside võistkonda kuulusid: Ellen Ingrid Aadamsoo,  Susanna Kivirähk, Noora Vingissaar,  Frida Ärm, Eleonora Laidvee, Roger Põllu, Johannes Teder, Pia Lauren Matsalu, Getter Innos, Kauko Georg Laas, Lennart Georg Kalind, Henrik Varblane, Tau Sebastian Mölder.

Palju õnne!