20. veebruaril toimusid vihmasele ja tormisele ilmale vaatamate Nõmme Spordikeskuses kolme linnaosa koolide 6.-7. klasside ja algklasside võistlused murdmaasuusatamises. Kummaski vanuses lubas juhend rajale  ühest koolist kuni seitse tüdrukut ja poissi, kellest koolidevahelisse arvestusse läks nelja parema tulemus.

Lütseum oli esindatud algklasside tüdrukute ja poiste võistkonnaga, 6.-7. klassist olid võistlemas ainult tüdrukud. Ja just nemad tegid Kesklinna koolide arvestuse päeva parimad sõidud ning tulid võistluse võitjateks. Meie sitked suusatüdrukud on Natali Nora Nigul (individuaalselt I koht, 6.b), Meri-Lill Plagnaud (III koht, 6.b), Margareth Kartusov (VII koht, 7.a), Elisabeth Mitt (IX koht, 7.a) ja Elisabeth Toomela (6.a).

Ka algklasside tüdrukud võistlesid südikalt,  tulles koondarvestuses kõrgele neljandale kohale: Saskia Tõruke (5.a), Anett Puusepp ja Getter Innos (4.b) ning pesamuna Anni Tulviste (3.b).

Alglasside poiste võistkonnas haigestus üks suusakunsti valdav spordipoiss, mistõttu kolmekesi väljasuusatatud 8. koht on ka kiiduväärt.

Palju õnne ning harjutuamislusti kõikidele!