Algklassid III õppeveerandil

Selle veerandi algklasside spordimängude võislusaladeks olid rahvastepall ja suusatamine.

Rahvastepallivõistlused toimusid, nagu ikka, kolmes võistlusklassis: III klass, VI klassi tüdrukud ja poisid eraldi ja V klassi tüdrukud. Osalesime kõikidel alagrupiturniiridel, finaalmängudeni jõudsid seekord aga ainult III klassi poisid. Alagrupp oli võrdeste võistkondade vahel raske ja peaaegu kõikide kolmegeimiste mängude tulemusel oli meie kolmandikel õnne edasi saada. Sama valemiga toimus ka finaalturniir, kus nüüd tuli kolmel korral vastu võtta kaotus kolmandas geimis ja seda vaid ühe eluga. Elu aga õpetab ja poiste areng kahe turniiri kokkuvõttes oli märgatav. Tulemuseks V koht Kesklinnakoolide hulgas, kus osalesid sel aastal 16 kooli.

Suusatamisvõistlusteks saime neljaliikmelise võistkonna  kokku ainult tüdrukutest. Kahe V A klassi suusasõbra Margaret Kartusovi ja Elisabeth Mitti kõrval kuulusid võistkonda Saskia Tõruke (III A) ja pesamuna Anett Puusepp (II B). Individuaalselt võistles meie ainuke poiss Kauko Georg Laas (II B).

Võistlus toimus 20.veebruaril Nõmme Spordikeskuses 1,4 km pikkusel rajal.

Meie noored suusatajad suutsid üllatada – Saskia tegi kuni V klassi vanuste võistlejate hulgas nii kõva sõidu, et sai auhinnatud III kohaga. Tubli tüdruk! Tugevad suusatajad olid aga kõik viis, mida tõestab Kesklinna koolide hulgas saadud VÕIT.

Juhhei meie suusasangaritele!

Suusatamisvõistluste protokolli saad vaadata siit.

Suusatamine 2017 1Suusatamine 2017 2Suusatamine 2017 3