Teisipäeval, 15. detsembril viis saatus mind kokku meie linnapea kohusetäitjaga ja me vestlesime meie kooli spordihoone perspektiividest. Taavi Aasa nägemuses tuleb aasta 2016 pühendada projekti läbivaatamisele, vajalike korrektuuride tegemisele ning kui vaja siis ka ehitusloa uuendamisele. Spordihoone ehitamine algab 2017 ning lõpeb aastal 2018. Selline asjade käik rahuldab ka meid – pedagooge, õpilasi ja lapsevanemaid. Loomulikult oleneb soovitud sihile jõudmine meie kõigi siirast tahtest ning pealehakkamisest. Aga see on meil kõigil tõesti olemas. Et kool tähistab 1. oktoobril 95. sünnipäeva, siis oleks linna parim kingitus selleks tähtpäevaks projekti ja ehitusloaga ühele poole saamine ning õigeaegsete investeeringute planeerimine 2017. aastaks.

Lauri Leesi