Lütseumi ajaloos kolmandat korda on meie kooli sportmängude võistkond  jõudnud Tallinna koolide meistrivõistlustel finaalturniirile. Kui korra on sellega hakkama saanud gümnaasiumi noormeeste korvpallikoondis (II koht) ja korra põhikooli poiste jalgpallimeeskond (II koht), siis esmaspäeval, 14.jaanuaril, võistlevad medali eest meie gümnaasiumi neiud võrkpalli finaalturniiril, olles enne edukalt läbinud kolm turniiri, alates madalamast II liigast. Võitkonna koosseisu kuuluvad: Polina Kuznetsova, Anett Möllits ja Eva Alexandra Lestberg (10. b), Kertu Paal (10. a),  Saara-Lota Purik (11. b), Anett Pärismaa ja Helena Eglit (12.a).

Mängude algus Tallinna humanitaargümnaasiumis on kell 13.30. Hoidkem neile pöialt!