Känguru on maailma populaarseim matemaatikavõistlus, mille eesmärgiks on mänguliste ülesannete kaudu populariseerida matemaatikat. Võisteldakse kuues vanuserühmas (1.-2. klass preekolier, 3.-4. klass ekolier, 5.-6. klass benjamin, 7.-8. klass kadett, 9.-10.klass juunior ja 11.-12. klass student). Sel aastal toimus Känguru võistlus 15. märtsil.  Kokku osales Känguru võistlusel 394 koolist ligi 25000 õpilast. Lütseumist osalesid õpilased, kes olid selleks soovi avaldanud või kellel õpetaja oli soovitanud võistlusest osa võtta.

Känguru võistlust korraldab Eestis Tartu Ülikool Teaduskool ning selleaastased Känguru tulemused avalikustati 15. aprillil. Täpsed tulemused leiad siit.

Parimad lütseumlased klassiti:

1. klassi parim Ivonne Toiger

2. klassi parim Vanessa Šusta

3. klassi parim Tau Sebastian Mölder

4, klassi parim Laura-Marii Kütt

5. klassi parim Arthur Reinfeldt (Benjaminide üldarvestuses 30. koht)

6. klassi parim Karola Mitt

7. klassi parim Alice Zõrjanova

8. klassi parim Uko Mihkel Pallum (Kadettide üldarvestuses 18. koht)

9. klassi parim Kaarel Fridolin

10. klassi parim Mart Adermann

11. klassi parim Harald Rainer Ainla

12. klassi parim Kuno Kolk

Palju õnne kõigile nutikatele matemaatikahuvilistele, kes Känguru võistlusest osa võtsid.