Põhikooli lõpuaktus toimub esmaspäeval, 15. juunil kl 16.00 vabas õhus, lütseumi spordihoone tribüünil ja palliplatsil. Tallinna linna- ja koolijuhid on kokku leppinud, et juunikuus toimuvatel aktustel osalevad üksnes õpilased ja õpetajad, sest osalejate ülempiir isegi välitingimustes on 100. Loodame lapsevanemate mõistvale suhtumisele. Kool korraldab tseremooniast videoülekande ja usub, et pärast aktust saab iga lõpetaja oma rõõmu jagada pereringis.

Gümnaasiumi 40. lennu lõpuaktus toimub neljapäeval, 2. juulil kl 11.30, samuti vabas õhus, lütseumi spordihoone tribüünil ja palliplatsil. Erinevalt põhikooli lõpuaktusest saavad osaleda ka lapsevanemad (kaks lähedast inimest lõpetaja kohta). Videoülekande teeme sellegipoolest.

Eriti niru ilma korral kaalume ka seda, kas lükata aktus päev või paar edasi. Loodusjõududega kohanemist oleme sel aastal hästi õppinud. Muu hulgas.

Peter Pedak

koolijuht