Leesikate gümnaasiumirühm C2, 4.–5. klassi rühm ja neiduderühm osalesid 14.–15. veebruaril Saaremaal peetud Anna Raudkatsi nimelisel võistutantsimisel. Gümnaasiumirühm oli parim kohustusliku tantsu voorus ja tõi koju grand prix.

Leesikate gümnaasiumirühm C1 ja 8.–9. klassi segarühm osalesid kokku nelja tantsuga 15. veebruaril Koolitantsu Tallinna tantsupäeval. Žürii määras 8.–9. klassi segarühma tantsule “Kuu lumm” (autor Epp Oidsalu, 8.b) eripreemia “aus ja puhas seisundi loomine”. Koolitantsu järgmisesse vooru edasipääsejad selguvad 20. veebruariks.

Leesikate õpetajad on Hedvig Haarde, Karel Vähi, Madli Teller, Kristiina Siig. Aitäh neile ja tublidele tantsijatele! Kõik nädalavahetusel üles astunud rühmad tegid seda väga hästi ja suure pühendumisega.