Koolitantsu finaali, mis toimus 14.-15. aprillil Paides, pääses tantsurühm Leesikad kolme tantsuga.

8.–9. klassi rühma „Metsavaht“ kuulutati oma kategoorias (6.–9. klassi eesti tants) laureaadiks! Tantsu autor on Karel Vähi, rühma juhendavad Karel Vähi ja Kristiina Siig.

Nii 6.–7. klassi rühma “Laupäevaõhtu Louisianas” (autor ja juhendaja Kristiina Siig) kui ka põhirühma „Moldaavia kaja“ (autor Kristiina Siig, juhendajad Kristiina Siig ja Madli Teller) kuulusid oma vanuserühma rahvaste tatsude kategoorias nominentide hulka.

Palju õnne!

Neid ja palju muid tantse Leesikate esituses saavad kõik huvilised näha pühapäeval, 6. mail 14.00 Salme kultuurikeskuses, kus toimub Leesikate kevadpidu “Kolm kontserti ja üks koncertas“.

Fotosid Koolitantsu eelvoorust (Autor: Ekaterina Soorsk; allikas: ERR )

metsavah Mold 3 Laup 2   “Metsavaht”, “Moldaavia kaja”, “Laupäevaõhtu Louisianas”