3.‒8. aprillini oli lütseumlastel külas 48 Nantes’i La Perverie lütseumi õpilast ja neli õpetajat. Lapsed olid majutatud 9.‒11. klassi õpilaste kodudesse ning viie päeva sisse mahtus mitmeid ettevõtmisi. Vaadates meie laste videolugusid ja külastades muuseume, said prantslased aimu Eesti ajaloo keerdkäikudest, meie noortel oli aga võimalus harjutada prantsuse keelt. Reede õhtul toimunud etnodiskol tutvusid külalised Leesikatega ning leidsid, et muusika suudab edukalt ühendada erinevaid kultuure. Nädalavahetuse veetsid prantslased koos vastuvõtva perega. Õpilasvahetuse projekti eestvedaja oli prantsuse keele õpetaja Marianna Bühler ja peakorraldajad 11.b klassi õpilased Helen Kurvits ja Eliise Marie Nõgel.

Juba kuu aja pärast sõidab kolmkümmend 11. klassi õpilast uudistama, kuidas uued sõbrad Nantes’is elavad ning õpivad.