Õppetöö

1. Üldjuhul jätkub õppetöö kuni neljapäeva, 4. juunini distantsõppe vormis ja tunniplaani järgi.
  2. Kui ainekava on maikuu lõpuks läbitud, võib õpetaja anda juuni esimesel nädalal hästi õppinutele vaba aja ning keskenduda neile, kes vajavad abi.
  3. Alates 18. maist kuni 28. maini on Hariduse 3 maja uks avatud iga päev kl 14–17. Sel ajal võivad õpetajad tulla kooli oma asju ajama ja kohtuma õpilastega ükshaaval või kuni viieliikmelise rühmaga, järgides tervisekaitse nõudeid. Individuaalne töö saab toimuda, kui 1) kui õpetaja nii otsustab ja õpilase kooli kutsub; 2) kui õpetajal on vaba aeg (st ta ei ole parasjagu hõivatud distantsõppega); 3) kui õpilane ei pea parasjagu olema teises tunnis; 4) kui lapsevanem on sellega nõus.
  4. Koolimaja lahtiolekuajad juunikuus teatame mai lõpus.
  5. Riigieksamite päevadel (29. mai ja 5. juuni) pääsevad majja üksnes eksamitega seotud isikud.

Kokkuvõtvad hinded

1. XII klassi kursusehinded ja kooliastmehinded pannakse välja esimesel võimalusel ja hiljemalt 15. maiks.
  2. I–IX klassi trimestrihinded ja aastahinded pannakse välja 4. juuniks.
  3. X–XI klassi kursusehinded pannakse välja 4. juuniks.
  4. I–V klassis numbrilist III trimestri hinnet ei panda, vaid seda asendab hinnang „arvestatud“ või „mittearvestatud“. Aastahinne tuleb numbriline. Kahtluse korral tõlgendatakse hinnangut „arvestatud“ õpilase kasuks.
  5. VI–IX klassis pannakse ka trimestrihinne numbriline.
  6. Gümnaasiumis on kursusehinded numbrilised.
  7. Üleminekueksameid ei toimu.
  8. Loovtööde kaitsmist ei toimu.
  9. Kiituskirjade ja täiendava õppetöö määramise otsustab õppenõukogu 8. juunil.

XII klassi lõpueksamid

1. Eesti keele riigieksam toimub reedel, 29. mail ja matemaatika eksam reedel, 5. juunil.
  2. Eksamid toimuvad aulas (XII A) ja võimlas (XII B).
  3. Konsultatsioonid eksamiainetes toimuvad elektrooniliselt. 25.–28. maini toimuvad ainult eesti keele konsultatsioonid.
  4. Riigieksamite tulemused laekuvad 30. juuniks.
  5. Koolieksameid üldjuhul ei toimu. Õppenõukogu võib otsustada, et õpilane saab erandkorras võimaluse koolieksami sooritamiseks, kui sellest sõltuvad tema edasised õpingud.

Lõpetamine

1. Üleminekuklasside kooliaasta lõpetamine toimub 9. juunil virtuaalselt. Ka tunnistused on digitaalsed.
  2. Põhikooli ja gümnaasiumi lõpuaktuste vorm sõltub nende toimumisajal kehtivatest eeskirjadest. Eelistatavalt toimuvad lõpuaktused juuli alguses (pärast riigieksamite tulemuste laekumist) ja vabas õhus, spordihoone tribüünil ja palliplatsil.