Seoses Eesti Vabariigi 100-aastase juubeliga kutsun oma kodumaale tegema kingituse:

1. Sooritame järgmise ülekoolilise testi kohe hindele „5+“ või „5“. Nii tuleksid  järeltööd tegema üksnes need, kes olid õigel päeval haiged. Siis jääks ära ka kolmas katse koos lapsevanemaga laupäeva hommikul. Teadmiseks: viimase  testi materjal on koolijuhi kingitus oma sünnimaale samaks tähtpäevaks.

2. Väga õnnestunud stiilipäevadele järgnegu meie HEA ÕPILASE MEELESPEAS kirja pandud riietusstiil: eranditult kõik on riietatud klassikaliselt elegantselt. Teeme seda kogu juubelipäevale eelneval nädalal. Eriline palve neile gümnasistidele, kes käivad koolis dressides. Ka teile kehtib lütseumlaste deviis Probi estote per totam vitam.

õpetaja-koolijuht

Lauri Leesi