Pühapäeva öösel vastu esmaspäeva maandus Tallinna lennujaamas lennuk 30 üheteistkümnendikuga, kes veetsid nädala Nantes’is La Perverie lütseumi õpilaste juures. Nädalasse mahtus nii linna ja ümbruse uudistamist kui vaba aega prantslastega lähemalt tutvumiseks. Omandatud keele- ja kultuurikogemus on hindamatu ning lapsed jäid reisiga rahule. Laupäeval enne äratulekut veetsid õpilased aega oma vahetusperedes, koos käidi näiteks kanuuga sõitmas või külastati lähilinnu. Reedel käisime kahes Nantes’i muuseumis, esmalt vanalinnas asuvas Château des ducs de Bretagne’s ning seejärel kunstimuuseumis. Esimeses tutvusime giidi abil Nantes’i ajalooga teise maailmasõja ajal ning kunstimuuseumis oli võimalik avastada viimase ülekoolilise testiga seotud šedöövreid. Tagasiteel külastasime ka Chambord’i lossi.