Neljapäeval, 16. mail, toimusid Snelli staadionil kesklinna koolide algklasside ja 6.7. klasside spordimängude viimased alad – pendelteatejooks ja kergejõustik, kus võisteldi neljal alal: 60 m ja 600 (1000) m jooksus, kaugushüppes ja palliviskes. Lütseum oli esindatud igas vanuseklassis kõikidel aladel. Ja edukalt!

Medalistide nimekiri.

3. klass

II koht pendelteatejooksus –  Iris Mirjam Raussi, Emma Daum, Mette Maria Vahimets, Maria Vlassenkova, Karoliina Kuhi, Hanna Loore Mällo, Mishel Laius, Jens Kokla, Charlton Leonhard Aigro, Kaspar Alvin,  Sebastian Tälli, Stefan Voites, Mark Švedov, Rasmus Ojangu.

II koht palliviskes – Karoliina Kuhi

4. klass

I koht pendelteatejooksus – Pia Lauren Matsalu, Ingrid Ellen Aadamsoo, Eleonora Laidvee, Susanna Kivirähk, Noora Vingisaar, Roger Põllu, Marten Indrek Sukk, Lennart Georg Kalind, Marten Tiik, Kauko Georg Laas.

I koht 60 m jooksus (8,55) ja I koht kaugushüppes (4.63) – Pia Lauren Matsalu

I koht 600 m jooksus ja II koht kaugushüppes(4.45) – Ellen Ingrid Aadamsoo

II koht 600 m jooksus – Lennart Georg Kalind

III koht 60 m jooksus  ja II koht kaugushüppes (4.43) – Kauko Georg Laas

5. klass

I koht pendelteatejooksus – Laura Lepp, Heidy Mari Ainjärv, Marta Lepik, Arete Tühane,      Laura-Marii Kütt, Edvin Jahu, Ronan Marten Mets , Rafael Eikner, Andre- Markus Adler, Herman Seire.

I koht kaugushüppes (4.04) – Laura Lepp

I koht 60 m jooksus (8,28) – Herman Seire

II koht 60 m jooksus (8,93) ja II koht 600 m jooksus – Heidy Mari Ainjärv

6.–7. klass

III koht 1000 jooksus – Erik Villem Aadamsoo.

Protokollid:

koolide paremusjärjestus;

individuaalsed tulemused.

2018/2019. õppeaasta koondtulemused. (PDF)

Tänu ja kiitus võistlejatele, õnnesoovid medalistidele!

Jätkuvat treeninglusti kõikidele spordisõpradele!

3. klasside võistkond

5. klasside võistkond