1.-2. veebruaril toimusid U14 ja U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlused kergejõustikus.

Tallinna Prantsuse Lütseumi õpilastest olid võistlustules Markus Ojangu (8.b), Pia Lauren Matsalu (5.b), Ellen Ingrid Aadamsoo (5.a), Kauko Georg Laas (5.b), Herman Seire (6.a), Märt Meigo (6.b), Laura Lepp (6.a), Lars Sebastian Antoniak (8.a) ja Lennart Georg Kalind (5.b).

Pia Lauren Matsalu krooniti U14 vanuseklassi Eesti meistriks 60m jooksus ja 60m tõkkejooksus. 200m jooksus saavutas Pia teise koha ning 4x200m jooksus võitis Audentese SK koosseisus pronksmedal.

Kauko Georg Laas võitis U14 teivashüppes hõbemedali ja 4x200m jooksus SK Elite Sport II koosseisus pronksi.

Ellen Ingrid Aadamsoo saavutas U14 400m jooksus ja kaugushüppes pronksmedali, 60m tõkkejooksus hõbemedali ja SK Elite Sport koosseisus 4x200m jooksus kuldmedali.

Herman Seire võitis SK Elite Sport koosseisus U16 4x200m jooksus hõbemedali.