Lihtne ja konkreetne, alanud on kooliaasta 2012/2013.

Aktused on peetud ka lütseumis ning õpilased saavad lõpuks ometi rõõmustada, et suvi on läbi ning saab taas koolipinki nühkima hakata!
 Enamikul avaneb veel korduvalt võimalus nautida seda uut algust, kuid mina, kes ma kirjutan oma vaatenurgast…. Mul pole enam ühtegi sellist 1.septembrit (olgugi et peetud 3ndal). Minu jaoks on see leinapäev, kuid teistele õpilastele soovin pressitiimi poolt siiski meeldivat õppeaastat ning väsimatut vaimu!
Õpetajatele soovin eelkõige head tervist, sest tõenäoliselt hakatakse teil selle kallal närima veel palju…
Muidugi meeldivat algavat tööaastat ka täielikult ametisse õnnistatud koolikoerale Taavile (kes saab kohe varsti kuue kuuseks ning kaalub juba 32 kg – pidin ära mainima)!

Igal juhul, nautige viimseni seda, mida antakse, et ei oleks hiljem vaja taga nutta nagu mina hetkel meeleldi teeks!

Patrick, ABITURIENT
(PS. Saadan tänud 1 A klassi õpilastele, Katarina Ojarile ja Priit Leonhard Lillele, kes tegid mu viimase esimese koolipäeva aktuse märksa talutavamaks 🙂  )