Just nimelt, G5 Saalihoki turniir on lõppenud ja mina olen ilmselgelt liiga laisk, et sellest ise midagi kirjutada, nii et lugege Mari Ülivägev Kalma sõnu viimasest lahingust:

“Gigantide võitluse lõppvoor… Lütseumlased esinesid edukalt viimases mängus 15. veebruaril. Mäng pakkus närvikõdi nii esimesel kui ka teisel poolajal. Tüdrukute väravaskoori alustas Killu, seejärel suutsid vastased viigistada, kuid preili Kalma viis lütseumlased jällegist eduseisu. Teine poolaeg algas poistele väga edukalt ning mindi ette 4:2 . Lõpuminutitel tegid vastased aga kiire spurdi ning seis oli tagasi viigis. Ennekuulmatult kasutas vastasmeeskonna mängija ebaausaid võtteid, võttes palli kätte ning visates selle värava ette ning lüües siis värava. Kui mängida oli alla poole minuti, lõid noored lütseumihärrad võiduvärava ning lõppseis jäi 6:5 ning lütseumile kolmas koht. Igipõlises võitluses inglaste ja prantslaste vahel jäid selles lahingus võitjateks prantslased. Mainimata ei tohiks ka jätta fakti, et esikoha võitnud Reaalkooli võistkonnas oli endine lütseumlane härra Pungas, kes tegeleb saalihokiga juba aastaid ning samuti oli teise koha saavutanud GAGis profimängija. Edukalt esinesid kõik poisid, eriti jäi tüdrukutele silma Argo Selin enda väljavisetega, mille graatsia ning soorituse eest andsid kõik tüdrukud kümnest punktist kümme.”

Seega esindati Lütseumit ses kokkupõrkes vägevalt ning panen ette ülendada ka meie oma mängijad  hokijumalateks!  Tänan ilusa mängu eest 🙂