15. Veebruari stiilinädala teemaks oli see aasta proletariaat ehk lihtrahvas/töölised. Koridorides võis näha traksidesse, tunkedesse, kitlitesse, põlledesse pugenud rahvast. Paljudel oli kaasas ka mõni tööriist nn haamer, taignarull, hari, höövel. Õnnetusi õnneks eelnimetatud esemetega ei juhtunud ja koolist lahkudes oli vähemalt enamikel kolju terve.

Tähelepanu väärib kindlasti meie õppealajuhataja Anne Küüsmaa, kes oli endale sinise kitli selga pannud, räti pähe sidunud ja seejärel läinud klassidesse korrapidajate töid tegema. Meie klassis ei saadud algul arugi kellega tegu, enne kui nägu nähti. Hiljem istus proua minipuhveti laua taha  puhkama, nautides välja teenitud võileiba ning jooki.
Kindlasti kuulsite ka veidrat muutust tunnikella helinas. Asi võis olla selles, et tänase päeva puhul lülitati tunnikell hoopis välja ning tundidest ja vahetundidest andis teada meile trompetimänguga IXB klassi õpilane Joonas Praks, kellel oli juhtumisi täna ka sünnipäev. Tema esituses võis kuulda nii “Keiserlikku Marssi” Tähesõdade filmist kui ka internetilegendi Eepilist Saksi Kutti.
Klassides käisid ka toredad neiud viimseid Moelennuki pileteid ärimas.

Les costumes:

Saunalinadest turbanid pähe, sest homme läheb kuumaks. Teemaks rändrahvad.
Mauri  VIIIA