Iga nurga pealt vastu vaatavad mustad kassikesed koolimajas andsid varakult teada, et 2015. aasta vaba lava tuleb “Le Chat Noirist” inspireeritult kabareehõnguline. 13. ja reede tõotas tulla täis müstikat ja meelelahutust. Elevust tekitasid ka kooli peal müüdavad värvilised kupongid, mis seekord külalisi teenindavas kabareepuhvetis sularaha asendasid.

Vaatamata paanikat külvavale voolukatkestusele vahetult enne õhtu algust ning mõningatele tehnilistele viperustele (mis  sellise kuupäeva ja nädalapäeva kokkulangemise tõttu olid loomulikult vältimatud) ei tekitanud seekordki vaba lava pettumust. Kuulda ja näha sai kõike prantsuse folgist sarmika meeskvartetini ning kankaanist joonlauaorkestrini. XII B klassi rebaste tantsu taassünnist sai publiku lemmik juba enne, kui rebane Kalluste jõudis talle silma teha. Loomingulisusega jäi silma õp. Michenet-Delys teatritrupp, mis siiani on paljudele märkamatuks jäänud. Elo Laura lummas taas kvaliteetse omaloominguga. Esinemistele panid punkti Leesikate siredasäärelised tüdrukud (feat. sädelev Hans Henrik) oma kordusele nõutava kankaaniga.

Henrik (X B), Jana Liisa (XII B) ja Kristofer (XII B)
 Õhtujuhid Oliver Püvi (XI B) ja Erik Heiki Veelmaa (IX B).

XII B klassi “What Does The Fox Say?”

Rohkem pilte leiate lütseumi Facebooki galeriist .
XII B võidutants: https://www.youtube.com/watch?v=4slpcNIDivU

Järgmise korrani!