Eile toimus Bekkeri sadamas kauaoodatud Moelennuk, kus Lütseum säras lausa kuue moeloojaga.  Lisaks gümnaasiumi kollektsioonidele oli esindatud ka põhikool Ann-Merit Toigeri esituses. Ning mitte ainult moeloomises pole Lütseum edukas – poodiumil võis näha nii Lütseumi praeguseid kui endisi õpilasi.

Mis aga kõige parem- võidukollektsiooniks tuli Richardi ja Anastassia „89“, kus lisaks imeilusatele kostüümidele ja vaimukatele aksessuaaridele püüdis tähelepanu  ka Lütseumi tekkel ja nunnumeetri kiskusid lakke kaks äärmiselt armsat lapsmodelli. Lisaks nende kollektsioonile räägikisin paari sõnaga ka teiste kollektsioonidest- esimesena esines Frida Jõe oma valgete kleitide kollektsiooniga, mida oli vürtsitatud erinevate värviliste elementide ja pikkustega, seejärel astus lavale Ann Merit Toigeri kollektsioon “Nameless”  värviliste kleitide ja huvitavate sisselõigetega. Samuti nägime Anne Marie Zviriku kollektsiooni “Scapula”, mis püüdis pilku seljatagant lahtiste kleitide ja punase-rohelise kombinitsiooniga. Ning viimaks nägime ka Anett Michelle Valdneri kollektsiooni, mille värvid olid valge-pruun-must ja mis püüdis minu pilku eriti oma äärmiselt huvitavate lõigetega (ja oli Patricku arvates kõige praktilisem kollektsioon tervelt ürituselt. )

Ann Merit Toigeri kollektsioon “Nameless”

Anne Marie Zviriku kollektsioon “Scapula”

Anett Michelle Valdneri kollektsioon “Égoïste”