Neljapäeval, 19. veebruaril kell 18.00 algab aulas meie filmiteemalise stiilinädala parimate osatäitjate

autasustamine – Kuldse Kusti Gala. (Jah, insipratsiooni andis Oscarite Gala 22. veebruaril :))

Stiilinädala iga päeva kolme nominendi hulgast kuulutatakse välja laureaadid, vaadatakse videoklippe nädalast ning iga päeva auhinnad juhatab sisse temaatiline esineja! Näiteks on oodata idamaiste võitluskunstide esitlust ning erinevaid tantsijaid väljastpoolt kooli.

Parimate kostüümide omanikud saavad auhinnaks Kuldse Kusti karika ja Moelennuki pileti.
Lisaks parimate kostüümide kandjatele saab auhinna ka klass, kus on kogu nädala vältel olnud kõige enam ägedalt kostümeeritud inimesed ja kes on aktiivselt osavõtnud tegevustest. „Stiilinädala parima klassi“
auhinnaks on tort ning raamitud diplom klassi seinale riputamiseks.

Terve nädala on 0-korrusel, I korrusel ja II korrusel olnud oma fotograafid, kes pildistavad nii klasse ja üldist meeleolu kui ka kostüüme. Kõiki neid pilte saab näha Les Nouvelles´is albumites, mis iga päev täiendatakse. Sellel aastal valib parimad kostüümid õpetajates koosnev žürii, kuid see ei tähenda, et ei võiks “laikidega” välja näidata oma poolehoidu.

Peo lõpetab disko filmimuusikaga!

Õhtujuhid Joonas Praks ja Henrik Rank!
Riietus: pidulik

P.S.
Peole tulevad külalistena ka õpilased ja õpetajad Belgiast Collège de Basse-Wavre´ist. Olgem oma prantsuskeelsete külalistega sõbralikud ja näidakem end parimast küljest!