Reedel, 30.märtsil, toimus Reaalis G5 koolide vaheline missivõistlus ehk Kesklinna Kaunitar 2012 (jaht viie kooli kõige ilusamale ja andekamale preilile). Vaatamata sellele, et samal ajal toimus meie koolis gümnaasiumi kevadball, esindasid meid siiski kaks imeilusat ja andekat tütarlast: Inga Tislar (IXB) ja Alissa Turunova (XB).

Ürituse algus lükkus veidi edasi, et missid saaksid piisavalt aega end valmis seada ja peagi algas I voor- enesetutvustus. Kaunitarid rääkisid lühidalt, kes nad on, kust tulevad ja millega tegelevad. Järgnes reklaamklipp, mis juhatas sisse II vooru: oodatud ja seksika burlesque’i. Eelkõige hinnati karakterisse sulandumist ja neidude oskust üheskoos tantsida, mis tuli lütseumi esindajatel imeliselt välja (kasuks tuli kindlasti mõlema pikaajaline tantsukarjäär).
 Taas suundusid neiud lava taha kostüüme vahetama ja samal ajal esines omapärane kabareeartist Erkki Otsman. Tema show kiskus küll veidi pikaks ja pakkus rohkem nalja reaalikatele,  tegu on siiski nende bioloogia ja prantsuse keele õpetajaga.
Algas III ja kahtlemata kõige põnevam – talendivoor. Inga, kooli üks parimaid lauljaid, esitas vaimustavalt Christina Aguilera -Oh Mother. Alissa mängis loo tšellol, saateks Steffi Pähn kitarril, mis oli üks publiku lemmikumaid esinemisi selles voorus ja ka aplaus oli võimas.
Seejärel esitas Ann Kristiin Entson oma Moelennukil publiku lemmikuks saanud kollektsiooni „John“.
IV voorus küsiti missikandidaatidelt üks küsimus, ilmselt, et välja selgitada intelligentseim. Minu kurvastuseks ei soovinud keegi kandidaatidest misside seas levinud klišeed “world peace “
            Publiku lemmikuks ja teise printsessi tiitli omanikuks sai Lotta Hiie (TRK), esimeseks printsessiks tuli  Brigitte Susanne Hunt (21. kool) ja G5 missiks pärjati paljude üllatuseks Marie Anett Meier (TRK), kelle talendivoor ei tulnud just kõige paremini välja.
            Kahjuks ei toodud lütseumi seekord ühtegi tiitlit, kuid Inga ja Alissa olid sellegipoolest väga tublid ja kõik lütseumlased võivad nende üle uhked olla.

Anette Mäletjärv VIII A