Esimese koolinädala lõppu tähistab kooliblogi lühiprofiilidega uutest kümnendikest. Esitasime neile kaks küsimust: Millisest koolist tulete ja miks lütseumi valisite? Uurisime ka esmamuljeid. Amusez-vous!
Maris Nõlvak

Tallinna Ühisgümnaasiumist. Lütseumisse tõmbasid kunst ja prantsuse keel. Kool tundub tore ja peaaegu igas tunnis on huvitav.
Tähe-Kai Tillo

Rocca al Mare Koolist. Lütseumist otsib vaheldust. Kool ei tundu eriti hull.
Sanne Org

Rahumäe Põhikoolist. Huvitab kultuur ja lütseum tundus seetõttu sobiv valik. Kool on eelmisest rangem, aga vähemalt on klassikaaslasteks intelligentsed eluvormid.
Annette Kägu

Kose Gümnaasiumist. Kooli valikul pakkusid huvi keeled. On tõsi, et lütseum on range, aga õpetajad on siiski sõbralikud.

Rahel Maloverjan

Vändra Gümnaasiumist. Veel pole kindel, miks lütseumi valis ja esmapilgul tundub kool keeruline.
Arle Uus

Pärnu Ühisgümnaasiumist. Prantsuse keele huviline. Lütseum on normikas.

Liis Kõnd

Laagri Koolist. Lütseumisse tuli, sest isa käskis. Kõik tunduvad sõbralikud.

Kristin Saar

Nissi Põhikoolist. Huvi pakkus prantsuse keel ja kool tundus äge. Kõik paistavad sõbralikud.
Jan-Morten Mõistus

Keila Koolist. Otsib lütseumist uusi võimalusi ja kogemusi. Esmamuljed on positiivsed, palju huvitavaid ja omapäraseid õpetajaid ning sõbralikke õpilasi.

Margit Kajak
Nõmme Põhikoolist. Otsis pigem humanitaarkallakuga kooli ja huvitus prantsuse keelest. Kõik on lütseumis väga toredad ja paistavad kokkuhoidvad.

Sandra Sternhof

Aruküla Põhikoolist. Soovis keeltele keskenduda. Kool tundub sõbralik.

Saale Kaubi

Aruküla Põhikoolist. Sobivad paremini humanitaarained. Lütseumis on kõik tore, aga on veel vaja sisse elada.
Sander Reila

Tallinna Kivimäe Põhikoolist. Soovis astuda tugevasse kooli. Esimese nädala muljed on head ja klassikaaslased tunduvad sõbralikud. Ainult õppida võiks vähem olla.

Marie Stefanie Helm

Jakob Westholmi Gümnaasiumist. Lütseumisse tõmbas teda vaheldus. Kool tundub veel uus ja võõras, kuid kõik on sõbralikud.
Triin Olde

Lasnamäe Üldgümnaasiumist. Otsis head prantsuse keele õpet. Klass on tore ja uusi õpilasi hästi vastu võtnud.
Anet Cassandra Tanneberg