Neljapäeva õhtul kella kuue paiku kogunesid suure maja aulasse nii prantsuse vahetusõpilased, nende majutajad, rahvatantsijad kui ka muud lütseumlased, et saada osa Eesti-Prantsuse kultuuriõhtust. Õhtut alustas prantslaste tutvustus nende tantsukoolist Tamm Kreizist ja Bretagnest üldiselt,  millele järgnes nende 20-minutiline modernse tantsu etteaste.

Jätkasid E.T.A. tantsijad oma suurepäraste numbritega:

Ja siis oli kord meie oma Leesikate käes:

Peo jätkudes õpetasid prantslased publikule erinevaid bretooni rahvatantse, nälga ning janu oli võimalik kustutada erinevate bretooni ja eesti rahvustoitudega.

Õhtu edenedes oli tantsukeerutajaid aina rohkem ja lõpetasime koosviibimise meditatiivse bretooni traditsioonilise viljapeksmistantsuga. Kokkuvõttes võib öelda, et õhtu oli äärmiselt huvitav ja lõbus ning kõik kohalviibijad näisid toimuvat ääretult nautivat. 🙂