Hei!
Kevad on juba käega katsuda, mis gümnasistide jaoks tähendab otseloomulikult seda, et läheneb kooliaasta toredaim üritus – Lütseumi traditsiooniline kevadball! Veel on aega kolm nädalat, et sooritada esteetilistel kaalutlustel põhinev kleidi- või ülikonnavalik, sest üritus leiab aset 5.aprillil algusega 19.00. Kes silmad ja kõrvad lahti hoiab, võib kuulda sosinaid ballil esinevast bändist ja erikülalistest, aga alati võib ka lihtsalt kohale tulla ja positiivselt üllatuda!
Kohtumiseni ballil!
Pille-Riin Usler (XI B)
____________________________________
PS:  Kui leidub neid, kes pole partnerit veel leidnud – pole hullu! Tüdrukutele teadmiseks, et meie koolis kehtib tüdrukute valik, sest poisse on sedavõrd palju vähem! Ja sellest tulenevalt, POISID – KÕIK TÜDRUKUD VAJAVAD TANTSITAMIST, ärge kiinduge ainult ühte inimesse, see ei tasu ära 😉